ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

10.09.2020 | 15:36

10 вересня під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулося засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 10 членів виконкому. На порядок денний було винесено 32 питання.

Члени виконкому розглянули та затвердили заходи з нагоди відзначення 623-ї річниці з часу заснування міста. Міські заходи будуть відбуватися з дотриманням карантинних заходів за місцем їх проведення.

На засіданні було прийняті рішення щодо нагородження відзнакою виконавчого комітету – медаллю «За особистий внесок у розвиток міста» голову ради квартальних комітетів міста Марію Костенко, нагородження грамотами та подяками виконавчого комітету (з врученням грошової премії) з нагоди відзначення Дня міста:

- Людмилу Хавренок, керівника аматорського колективу "Родовід";

- Галину Чечель, заступника голови квартального комітету № 23;

- Віру Гребенюк, голову ветеранського осередку працівників освіти;

- Юлію Данильченко, голову міської організації "Чотири лапи".

Члени виконкому розглянули житлові питання щодо надання вивільненої кімнати в гуртожитку та надання вивільнених квартир смілянам, які перебувають у черзі на покращення житлових умов з 1983 року, про зміну договорів найму житла. На засіданні прийняті рішення щодо затвердження висновку про вартість об’єкта оцінки, надання одноразової матеріальної допомоги жителю міста (1000 грн), проведення чергового призову громадян 2002 р.н. та старшого віку, які не досягли 27-річного віку.

На засіданні розглянуті питання та прийнятті відповідні рішення щодо встановлення тарифів на платні послуги КНП «Смілянська міська лікарня», погодження розміщення елементів благоустрою (вул. Незалежності між будівлями № 18 та № 20), місця розміщення об’єкту виїзної торгівлі, перерозподілу бюджетних призначень головного розпорядника коштів – управління освіти, молоді та спорту (з метою оновлення сайту), про призначення стипендій творчо обдарованій молоді міста (15 учнів по 500 грн щомісячно протягом півріччя) та провідним спортсменам (15 спортсменів по 500 грн щомісячно протягом півріччя), про висунення кандидатів на присвоєння двом жінкам почесного звання України «Мати-героїня», про відведення місць для розміщення передвиборчої агітації. Члени виконкому схвалили Програму підтримки КНП «Смілянська міська поліклініка» на 2020 рік.

Члени виконкому також розглянули та прийняли рішення щодо дотримання законних прав дітей, підготовлених службою у справах дітей.

27 листопада

Покладання квітів та вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років

10-00 - Меморіал пам'яті жертв Голодомору на перехресті вулиць Соборна-Юрія Кондратюка

10-30 - Пам'ятний знак жертвам репресій та померлим у часи Голодомору на Кладобище "Орел"

16-00 Всеукраїнська акція "Запали свічку"

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020

Про підсумки голосування з виборів депутатів  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ  /Переглянути/

Про підсумки голосування з виборів депутатів  до ЧЕРКАСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ  /Переглянути/

Фінансові звіти кадидатів на посаду міського голови/Завантажити/

Фінансові звіти політичних партій /Завантажити/

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ З ВИБОРІВ СМІЛЯНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ /Завантажити файл/

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ/Завантажити файл/

ПОСТАНОВА м. Сміла 09 листопада 2020 року № 95 Про реєстрацію Ананка Сергія Васильовича міським головою м. Сміла  /Завантажити файл/

Про реєстрацію обраних депутатів до Смілянської міської ради  /Завантажити файл/

ПОСТАНОВА 13 листопада 2020 року №99 Про реєстрацію обраних депутатів до Смілянської міської ради /Завантажити файл/

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " С  Т  А  Т  У  Т У   територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16.    Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU