11.01.2021 | 13:19

11 січня за дорученням міського голови Сергія Ананка заступник міського голови Тетяна Карло провела засідання комісії з питань встановлення, обліку та демонтажу пам'яток історії та культури на території міста Сміла. Відповідно до рішення міської ради відбулися зміни у складі комісії: нині комісію очолює міський голова Сергій Ананко, а міську раду у комісії нині представляють депутати Микола Якушенко та Валентина Далібожак.

На засіданні розглянута заява Юрія Шпака щодо прийняття меморіальної дошки Анатолію Лукичу Шпаку, встановленої на фасаді ПАТ "Смілянський машинобудівний завод", до комунальної власності територіальної громади міста та визначення її балансоутримувача. Вирішено підготувати проєкт рішення виконавчого комітету на найближче засідання та надати дозвіл Юрію Шпаку на утримання зазначеної меморіальної дошки.

Члени комісії, розглянувши заяву Андрія Мальцева про встановлення меморіальної дошки на честь його матері Ганни Мальцевої, яка була ініціатором будівництва швейної фабрики імені Лесі Українки та 43 роки пропрацювала на посаді директора фабрики, вирішили з даного питання звернутися листом від виконавчого комітету міської ради до нинішнього керівництва фабрики. Комісія, розглядаючи лист голови правління ГО "Культурно-спортивне об'єднання інвалідів" Олександра Іськова щодо встановлення пам'ятного знаку Герою України В'ячеславу Чорноволу у сквері воїнів-інтернаціоналістів, вирішила провести громадське обговорення з даного питання та підтримати проведення культурно-масових заходів з нагоди річниці від дня народження видатного українця.

У питанні перейменування скверу воїнів-інтернаціоналістів у сквер Слави та передачі на баланс проінформовано членів комісії щодо розпочатого процесу його передачі на баланс управління житлово-комунального господарства. Також прийняте рішення щодо встановлення пам'ятної дошки нашому земляку - учаснику Другої світової війни, Герою Радянського Союзу Івану Бірченку на алеї Меморіалу Слави та провести об'їзд усіх пам'ятників та пам'ятних знаків Другої світової війни з встановленням необхідності проведення ремонтних робіт.

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU