20.01.2021 | 15:17

20 січня під головуванням заступника голови комісії Богдана Поліщука відбулося засідання профільної бюджетної комісії. У роботі комісії взяли участь міський голова Сергій Ананко, секретар міської ради Юрій Студанс, заступники міського голови Олександр Лисенко та Тетяна Карло, керівники структурних підрозділів виконкому.

На порядку денному було одне питання - аналіз ефективності використання об`єктів комунальної власності. Заступник начальника управління - начальник відділу комунального майна управління економічного розвитку Лариса Матвєєнко ознайомила пристуніх з розмірами щомісячної орендної плати по кожному об`єкту, які знаходяться на балансі закладів охорони здоров`я, освіти, культури. При розгляді питання міський голова Сергій Ананко зазначив про необхідність здорової конкуренції при здачи приміщень в оренду, що дасть можливість усім бажаючим взяти участь в оренді приміщень.

Члени комісії розглянули перелік об`єктів, які пропонується здати в оренду у 2021 році. Обговорюючи питання оренди приміщень в об`єктах охорони здоров`я, члени комісії рекомендували управлінню економічного розвитку підготувати документи для взяття  на баланс КНП "Первинної медико-санітарної допомоги" окремих приміщень з метою відходу від процедури оренди, проведення аукціону та витрати значних коштів з міського бюджету.

При розгляді питання щодо оренди приміщень закладів освіти, Лариса Матвєєнко зазначила, що при здачі в оренду плата розрахована була ще по старій методиці, яка буде діяти до закінчення терміну дії договору та на даний час не може бути змінена. По закладам освіти управління освіти, молоді та спорту запропонувало нові приміщення для здачі в оренду: харчоблоки ДНЗ №№ 1,17, 24,27, недіючі теплиці закладів загальної середньої освіти №№ 11, 12, приміщення колишньої школи № 16, по ДЮСШ "Олімп" - приміщення по провулку Павлова. На засіданні присутні також озвучили питання подальшої долі недобудовано басейну школи № 7.

При розгляді об`єктів культури були напрацьовані пропозиції щодо можливого продажу БК СЕМЗ при оформленні земельної ділянки. Як зазначила начальник віділу культури Ірина Бобошко, даний об`єкт у реєстрі Міністерства культури на даний час не зазначений як заклад культури, але в той же час є пам`яткою архітектури. На сьогодні найбільшим орендарем БК СЕМЗ є ТОВ "СмілаЕнергопромтранс" - 1824 кв. м. під офіс. Було дано доручення відділу культури щодо підготовки листа до Міністерства культури з проханням виключити з переліку Будинку культури у мікрорайоні Загребля з метою вичення питання можливості його подальшого продажу. На 2021 рік відділ культури пропонує здати в оренду приміщення площею 31 кв. м. клубу Мала Яблунівка (раніше було зайнято під відділення пошти) та декілька приміщень міського Будинку культури - 42 кв.м. підвального приміщення та 154 кв.м. балетної зали (почасово на два дні).

21 квітня

16-00 Засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування

22 квітня

10-00 Засідання постійної комісії з питань земельних відносин

14-30 Засідання виконавчого комітету міської ради, Мала зала Будинку рад

23 квітня

11-00 Засідання профільної бюджетної комісії

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU