21.01.2021 | 14:52

21 січня під головуванням Мар`яни Криворучко відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, засобів масової інформації. У роботі комісії взяли участь секретар міської ради Юрій Студанс та заступник міського голови Тетяна Карло.

На порядку денному засідання були питання надання одноразової матеріальної допомоги смілянам, які опинилися в складних життєвих обставинах або потребують допомоги на лікування. Депутати розглянули проекти рішень, підготовлені спеціалістами управління праці та соціального захисту за попердніми пропозиціями засідання міської комісії по наданню одноразових допомог.  Членами комісії рекомендовано надати одноразову допомогу 15-ти смілянам на загальну суму 97 тис. грн.

Дані проекти рішень будуть розглянути депутатами на черговій сесії міської ради, проведення якої заплановано на 27 січня.