Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

Правова допомога

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

11.08.2020 | 10:11

“Я навчався у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені В. Лазаряна. Закінчив факультет організації будівництва доріг та здобув спеціальність інженера-будівельника.

Одразу після навчання, за направленням, пішов працювати на Укрзалізницю. Це була Колійно-машинна станція -129, що в смт.Цвіткове. Згодом переїхав до Черкас. Тому вимушений був звільнитися. Поки шукав роботу, звернувся до Смілянського міськрайонного центру зайнятості.

Я не можу сидіти, склавши руки. Братися за просту роботу не хотів: шукав щось таке, щоб можна було набути цікавого досвіду і в роботі з людьми, і з важкою технікою.

Тому я обрав підприємство, яке займається будівництвом жилих і нежилих приміщень. Я – виконавець робіт. На даний момент моя бригада складається із 5 чоловік.Зараз ми робимо дороги і дорожню інфраструктуру: водовідведення, пожежні резервуари. У компанії є і інші замовлення у Черкаській області. На виконання вказівок керівництва, відвідую і інші об’єкти. Тобто, бути інженером – будівельником – це не означає займатися виключно будівництвом. Якщо потрібно поїхати і виконати інші задачі – я із задоволенням беруся за таку роботу.

Безробітним раджу користуватися приказкою: «Хто шукає – той завжди знаходить». Я вважаю, що хто хоче знайти роботу – той її має. Хто не хоче – шукає причини, щоб не шукати.”

День будівельника: історія

Це свято вперше свято започаткував Микита Хрущов 12 серпня 1956 року. Після розпаду СРСР, свято будівельників продовжили відзначати у незалежній Україні, а також Вірменії, Білорусії, Киргизії, Казахстані, Росії. Так, у нашій країні свято встановлене «...на підтримку ініціативи працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України...» згідно з Указом Президента України «Про День будівельника» від 22 липня 1993 року № 273/93.

День будівельника: традиції

У цей деньПрезидентприсвоює Державну нагороду Заслужений будівельник України, Кращому будівельнику і За заслуги. В цей день проходять урочисті зустрічі, вітальні концерти.

Посвята новачків у будівельники

У багатьох бригадах є обряд посвячення для новачків: їм пропонують їсти хліб з сіллю, що символізує «пуд солі», або потримати руку над вогнем — таким чином вони мають відчути, як «горить» робота. А ще через першу плиту розбивають пляшку шампанського.

 

Інформація СМРЦЗ

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

24 вересня

Чергове засідання виконавчого комітету, Будинок рад, мала зала

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Надання житлових субсидій

КЕС

 

ОБЮ

 

covid-19

 

 

 

 

NSZU