ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

11.08.2020 | 10:11

“Я навчався у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені В. Лазаряна. Закінчив факультет організації будівництва доріг та здобув спеціальність інженера-будівельника.

Одразу після навчання, за направленням, пішов працювати на Укрзалізницю. Це була Колійно-машинна станція -129, що в смт.Цвіткове. Згодом переїхав до Черкас. Тому вимушений був звільнитися. Поки шукав роботу, звернувся до Смілянського міськрайонного центру зайнятості.

Я не можу сидіти, склавши руки. Братися за просту роботу не хотів: шукав щось таке, щоб можна було набути цікавого досвіду і в роботі з людьми, і з важкою технікою.

Тому я обрав підприємство, яке займається будівництвом жилих і нежилих приміщень. Я – виконавець робіт. На даний момент моя бригада складається із 5 чоловік.Зараз ми робимо дороги і дорожню інфраструктуру: водовідведення, пожежні резервуари. У компанії є і інші замовлення у Черкаській області. На виконання вказівок керівництва, відвідую і інші об’єкти. Тобто, бути інженером – будівельником – це не означає займатися виключно будівництвом. Якщо потрібно поїхати і виконати інші задачі – я із задоволенням беруся за таку роботу.

Безробітним раджу користуватися приказкою: «Хто шукає – той завжди знаходить». Я вважаю, що хто хоче знайти роботу – той її має. Хто не хоче – шукає причини, щоб не шукати.”

День будівельника: історія

Це свято вперше свято започаткував Микита Хрущов 12 серпня 1956 року. Після розпаду СРСР, свято будівельників продовжили відзначати у незалежній Україні, а також Вірменії, Білорусії, Киргизії, Казахстані, Росії. Так, у нашій країні свято встановлене «...на підтримку ініціативи працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України...» згідно з Указом Президента України «Про День будівельника» від 22 липня 1993 року № 273/93.

День будівельника: традиції

У цей деньПрезидентприсвоює Державну нагороду Заслужений будівельник України, Кращому будівельнику і За заслуги. В цей день проходять урочисті зустрічі, вітальні концерти.

Посвята новачків у будівельники

У багатьох бригадах є обряд посвячення для новачків: їм пропонують їсти хліб з сіллю, що символізує «пуд солі», або потримати руку над вогнем — таким чином вони мають відчути, як «горить» робота. А ще через першу плиту розбивають пляшку шампанського.

Інформація СМРЦЗ

24 вересня

Чергове засідання виконавчого комітету, Будинок рад, мала зала

Надання житлових субсидій