Закрити

Закон України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку

Закон України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку

наказ Держкомітету України з питань ЖКГ "Про затвердження Типового статуту об'єднання співвласників багатоквартирного будинку та Типового договору відносин власників житлових та нежитлових приміщень та управителя

Про житлово-комунальні послуги

Постанова Кабінету Мінвстрів України "Про затвердження Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком та Типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком
 

Наказ Мінрегіонбуду "Про затвердження форми протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку

Наказ Міноегіонбуду "Про затвердження обов'язкового переліку робіт (послуг), витрати на які включаються до складу витрат на утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку проведення розрахунків із співвласниками багатоквартирного будинку, які мають заборгованість перед об'єднанням співвласників такого багатоквартирного будинку, у разі виконання ними робіт, необхідних для утримання спільного майна співвласників

Протокол Установчих зборiв /зразок//Завантажити файл/

______________________________________________________________________________________________________________

У зв’язку з прийняттям Верховною радою України, Кабінетом Міністрів України протягом останнього часу низки законодавчих та нормативно-правових актів, що регулюють відносини у сфері житлово-комунальних послуг, управління багатоквартирними будинками, фінансово-економічного забезпечення підприємств ЖКГ і є надзвичайно важливими та актуальними для підприємств галузі 19 березня 2020 року (в м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 2, в приміщенні готелю «Турист», 14 поверх) ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» за участі представників органів місцевого самоврядування, підприємств житлово-комунальної сфери проводить семінар щодо обговорення практичних аспектів реалізації законодавства у сфері ЖКГ та проблемних питань, які виникають при цьому.

Для висвітлення тематики семінару запрошено Фахівців Управління житлової політики та Департаменту економіки систем життєзабезпечення Міністерства розвитку громад та територій України.

Отримана на семінарі інформація дасть можливість впевнено приймати рішення щодо впровадження реформ в житлово-комунальному господарстві міста та може бути використана при складанні іспитів на отримання сертифіката за професією «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».

Детальна інформація в електронному вигляді розміщена на http://Ukrgitlo.org/

Реєстрація учасників та довідки за телефонами: 044-233-38-53,
050-411-45-66.

 

 

______________________________________________________________________________________________________________

На виконання рішення сесії Смілянської міської ради від 24.12.2019
№ 115-6/VII (зі змінами від 07.02.2020 №
119-3/VII), згідно п. 4 Постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», просимо:

1. Визначити уповноважену особу від ОСББ для проведення процедури списання з балансу СКП «Наш дім» багатоквартирних будинків та передачі технічної документації на будинки в термін до 25.02.2020 та поінформувати управління ЖКГ виконавчого комітету Смілянської міської ради.

2. Забезпечити присутність уповноваженої особи 27.02.2020 з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. в малій залі Смілянської міської ради (в разі необхідності подовження часу прийому до 19 год.00 хв., просимо повідомити додатково).

3. Уповноважена особа повинна мати:

документ, про її уповноваження від ОСББ для проведення процедури списання з балансу СКП «Наш дім» багатоквартирних будинків та передачі технічної документації;

документ, що засвідчує особу;

печатка ОСББ.

 

 

 

Начальника управління                                                   П. СМОЛИКОВ

житлово-комунального

господарства                                                              

 

 

______________________________________________________________________________________________________________

Про сертифікацію персоналу за професією
«Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)»

 

З 1 січня 2019 року відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (ч. 5, ст. 18) обов’язковою стала норма, якою для суб’єктів підприємницької діяльності, що забезпечують утримання та ремонт спільного майна багатоквартирного будинку і прибудинкової території, передбачено зобов’язання мати у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)». Порядок здійснення професійної атестації фахівців за вищезгаданою професією встановлено Постановою Кабінету Міністрів України № 1010 від 28.11.2018 «Деякі питання професійної атестації за професією «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».

Доводимо до відома, що ТОВ «Національний атестаційно-навчальний центр» (ТОВ «НАНЦ») формує групи для проходження спецпідготовки до професійної атестації за професією «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» з подальшою сертифікацією.

Спецпідготовку до професійної атестації в обсязі 40 годин ТОВ «НАНЦ» проводить відповідно до вимог Органу сертифікації персоналу будівельної галузі (ОСП БГ). Атестація проводиться в останній або у наступний день після спецпідготовки.

Сертифікацію фахівців після атестації за поданням ТОВ «НАНЦ» здійснює Орган сертифікації персоналу будівельної галузі (атестат акредитації НААУ
№ 60032 від 21.11.2016).

Запрошуємо пройти спецпідготовку та атестацію з подальшою сертифікацією за адресою: 02125, м. Київ, вул. Віталія Шимановського, буд. 2/1 оф. 639 (аудиторія для навчання 222), найближча станція метро «Дарниця».

Контактні телефони ТОВ «НАНЦ» для довідок та консультацій: +38(095)948-97-62, +38(096)137-68-69, e-mail: nancbud@ukr.net.

Організаційну підтримку здійснює ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація», директор Сачава Наталія Анатоліївна, контактні телефони +38(044)233-38-53, +38(050)411-45-66, e-mail: director@ukrgitlo.org.

 

______________________________________________________________________________________________________________

 

 

Щодо сертифікації персоналу у
ТОВ «Інститут муніципального менеджменту»

 

Законом України «Про житлово-комунальні послуги» визначено, що з 01.01.2019 року кожен управитель - юридична особа зобов'язаний мати у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)», а управитель - фізична особа - підприємець зобов’язаний самостійно пройти професійну атестацію або мати у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».

Асоціація управителів житла є ініціатором створення та співзасновником ТОВ «Інститут Муніципального Менеджменту» (ІММ), де пройшли курси підвищення кваліфікації близько 3000 фахівців сфери управління багатоквартирними будинками.

Інформуємо Вас, що Інститутом муніципального менеджменту успішно пройдено процес акредитації в Національному агентстві акредитації України та отримано Атестат про акредитацію, який надає право Органу з сертифікації персоналу ТОВ «Інститут муніципального менеджменту» здійснювати професійну атестацію фахівців на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» та видавати відповідні кваліфікаційні сертифікати.

Сьогодні, Інститут муніципального менеджменту активно проводить професійну атестацію на відповідність вимогам професії «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» в різних містах України.

Крім цього, Асоціацією управителів житла укладено угоду з Інститутом інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури, згідно якої проводиться навчання з підвищення кваліфікації за професією «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».

Більш детальну інформацію про умови проходження професійної атестації, вартість, дати проведення іспитів можна дізнатися за телефонами:
(044) 221-45-06; (093) 392-16-22.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

___.___.2023 о ___.___ - ______________

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн