ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

31.01.2018 в управлінні освіти, молоді та спорту відбулось перше в цьому році засідання комісії щодо попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми. У засіданні взяли участь відповідальні працівники  управління освіти, молоді та спорту,  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу ювенальної превенції Смілянського ВП ГУНП в Черкаській обл. Заслухано інформацію  про підсумки роботи комісії  з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми за 2017 рік (доповідала головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти,  молоді та спорту Бреус Ю.В.); про здійснення заходів щодо попередження насильства в сім’ї за 2017 рік (доповідала начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Маслюк Н.С.); про спільне інспектування в сім’ї, де встановлено факт вчинення насильства (доповідав  провідний спеціаліст із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Зінкевич О.В.). Обговорювали нагальні питання та ситуації проявів насильства в сім’ях, методи запобігання, профілактичні заходи. Також заслухали старшого інспектора відділу ювенальної превенції Смілянського ВП ГУНП в Черкаській обл.. Кам’янецьку К.О., яка поінформувала присутніх про реагування на виклики в сім’ї, де скоєно насильство, особливо по відношенню до дитини.

Засідання провела заступник начальника управління освіти, молоді та спорту – начальник відділу освіти Яцина М.А.

Відділ молоді та спорту

управління освіти,