27.02.2018 в управлінні освіти, молоді та спорту відбулось чергове  засідання комісії щодо попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми. У засіданні взяли участь відповідальні працівники  управління освіти, молоді та спорту,  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, сектору інформаційної та аналітичної політики. На засіданні члени комісії розглянули ситуацію, що склалася в сім’ї, де поліцією зафіксовано факт вчинення насильства.  Обговорювали  можливі варіанти допомоги, надання консультації з метою запобігання в майбутньому повторних випадків насильства.

Попередньо проведено спільне інспектування сім’ї спеціалістами відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей. Членам родини надано відповідну консультацію, психологічну допомогу та роз’яснення про можливі наслідки щодо скоєння насильства, зокрема для дітей.

Члени комісії прийняли відповідні рішення.

Засідання провела заступник начальника управління освіти, молоді та спорту – начальник відділу освіти Яцина М.А.

Відділ молоді та спорту

управління освіти,

молоді та спорту

Зображення:

19 січня

ВОДОХРЕЩА

Служби та освячення води на подвір`ї православних церков міста

20 січня

15-00 Засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції

21 січня

14-00 Засідання профільної комісії міської ради з гуманітарних питань

14-30 Обговорення проєктів рішень у постійних комісіях

22 січня

День Соборності України

10-00 Покладання квітів до пам`ятника Т.Шевченку,    Привокзальна площа залізничної станції ім. Т.Шевченка

10-30 Покладання квітів до пам`ятного знаку Смілянському полковнику   Вільного козацтва Якову Водяному, Привокзальна площа Північного вокзалу станції ім. Т.Шевченка

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU