ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

20.02.2020 | 15:59

19 лютого 2020 року під головуваням заступника міського голови Павла Кондратенка відбулося засідання координаційної ради з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді. В засіданні взяли участь відповідальні працівники управління освіти, молоді та спорту, управління праці та соціального захисту населення, Смілянського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області,  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу охорони здоров’я, сектору інформаційно- аналітичної політики. Розглянуто такі питання:

- про затвердження Плану роботи координаційної ради з питань оздоровлення,  відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді на 2020 рік

інформувала начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова;

- про затвердження Плану заходів щодо організації та проведення в м.Сміла оздоровчої кампанії дітей у 2020 році надала інформацію начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Наталія Маслюк;

- про прогнозовані показники оздоровчої кампанії дітей, зокрема, соціально незахищених категорій м.Сміла у 2020 році (доповідали: начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Наталія Маслюк та в.о. головного спеціаліста відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Лариса Петряк);

- про планування роботи профільних відпочинкових змін у період літньої оздоровчої кампанії 2020 року поінформувала директор Будинку дитячої та юнацької творчості Любов Бакєєва;

-  про прогнозовані показники охоплення дітей м.Сміла санаторним лікуванням упродовж 2020 року доповідала головний спеціаліст відділу охорони здоров’я Олена Загоруй.

Члени комісії прийняли відповідні рішення.

Відділ молоді та спорту управління освіти,  молоді та спорту

6 квітня

11.00 - Сесія міської ради, Сесійна зала Будинку рад