08.11.2018 | 16:29

8 листопада за участю міського голови Олексія Цибка відбулося засідання постійних профільних комісій: з питань житлово-комунального господарства та бюджетної.

Під головуванням Ольги Нікітченко члени комісії з питань житлово-комунального господарства розглянули проекти рішень міської ради та внесли зміни до Програми з утримання об`єктів благоустрою СКП «Комунальник» на 2018 рік, розглянули схему санітарного очищення міста, обговорили зміни до Програми утримання світлофорних об`єктів ДП МВС України «Інформ-Ресурси» на 2018 рік. Комісія затвердила зміни до загального переліку об`єктів комунальної власності міста, що можуть бути передані в оренду в 2018 році. Дані проекти будуть винесені на розгляд чергової сесії міської ради.

Під головуванням Ольги Дериземлі відбулося засідання профільної бюджетної комісії за участю 8-ми членів комісії. На порядок денний було винесено 4 основних питання.

При розгляді питання «Про надання гарантії Смілянської міської ради», начальник управління житлово-комунального господарства Сергій Чередніченко ознайомив присутніх з проектом рішення міської ради щодо надання дозволу КП «Смілакомунтеплоенерго» взяти кредит та переліком об`єктів комунальної власності, які встановлюються під заставу на загальну суму біля 21,6 млн. грн. Міський голова озвучив про можливості отримання газу від НАК «Нафтогаз» та мати тариф з теплопостачання біля 65 грн. за кв. м., а не 86 грн. Комісія рекомендувала даний проект для розгляду міською радою.

Члени комісії розглянули проект рішення щодо внесення змін до міського бюджету на 2018 рік: розподіл поворотної фінансової допомоги (повернуту від комунальних підприємств) у сумі 1 215 тис. грн. та направлення цих коштів розпорядникам коштів на оплату послуг з теплопостачання – 990 тис. грн., 70 тис. грн. – на оплату електроенергії та 85 тис. грн. спрямовано в резервний фонд.

Начальник міського фінансового управління Галина Сватко озвучила інформацію щодо виконання міського бюджету у жовтні місяці на 101% та надходження 1 908 тис. грн. – члени комісії розглянули питання розподілу цих коштів. Депутати спрямували 395,8 тис. грн. на заробітну плату апарату управління (заробітна плата для працівників освіти та медицини не врахована – повинна надійти державна субвенція), повернули раніше зняті кошти КП «Медіацентр» (газета «Сміла», телестудія «Тясмин») – 119,7 тис. грн.; 45 тис. грн. – на виділення допомоги учасникам ліквідації аварії на Чорнобильскій АЕС, 50 тис. грн. – допомога військовослужбовцям; 150 тис. грн. – на виконання програми мереж зовнішнього освітлення, для СКП «Комунальник» - 600 тис. грн. на санітарне очищення міста та 50 тис. грн. - на грейдерування доріг; 45,1 тис. грн. – для утримання світлофорних об`єктів; 50 тис. грн. на ремонт будинку мешканців у мікрорайоні «Кут»; 50 тис. грн. – для завершення робіт по укладанню плитки у дворі міської поліклініки; 23,5 тис. грн. – на ремонт віконних укосів центральної міської бібліотеки ім. Олени Журливої, 129,2 тис. грн. – на оплату послуг з теплопостачання для різних розпорядників коштів.

Газета Сміла