ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

1. Вид регуляторного акта - рішення  виконавчого комітету Смілянської міської ради.

2. Назва регуляторного акта

«Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств м. Сміла»

3. Дата прийняття та номер

14.07.2016 № 284

4. Назва виконавця заходів з відстеження:

Управління економічного  розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради

5. Цілі прийняття акта:

підвищення ефективності роботи комунальних підприємств міста Сміла, забезпечення дотримання вимог чинного законодавства.

6. Строк виконання заходів з відстеження

Липень 2020 року

7. Тип відстеження

Періодичне

8. Методи одержання результатів відстеження

Відстеження результативності регуляторного акта здійснюватиметься шляхом базового, повторного та періодичного відстеження показників результативності
 цього акта, визначених під час проведення аналізу впливу регуляторного акта.

9. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, способи одержання даних

Схвалення запропонованого регуляторного акта дозволить встановити чіткий Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств м. Сміла суб’єктів управління об’єктами комунальної власності.

10. Кількісні та якісні значення показників результативності

Оновлення порядку складання, затвердження  та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств м. Сміла після прийняття рішення не відбувалося.

11. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Затвердження Порядку сприяє підвищенню операційної ефективності комунальних підприємств, дає змогу впорядкувати роботу щодо фінансового планування,  контролю за їх діяльністю та здійсненням ними витрат.

В.о. начальника управління

економічного розвитку                                                                            В. ЗБОРІВСЬКА

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020

Про підсумки голосування з виборів депутатів  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ  /Переглянути/

Про підсумки голосування з виборів депутатів  до ЧЕРКАСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ  /Переглянути/

Фінансові звіти кадидатів на посаду міського голови/Завантажити/

Фінансові звіти політичних партій /Завантажити/

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ З ВИБОРІВ СМІЛЯНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ /Завантажити файл/

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ/Завантажити файл/

ПОСТАНОВА м. Сміла 09 листопада 2020 року № 95 Про реєстрацію Ананка Сергія Васильовича міським головою м. Сміла  /Завантажити файл/

Про реєстрацію обраних депутатів до Смілянської міської ради  /Завантажити файл/

ПОСТАНОВА 13 листопада 2020 року №99 Про реєстрацію обраних депутатів до Смілянської міської ради /Завантажити файл/

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " С  Т  А  Т  У  Т У   територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16.    Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU