06.01.2021 | 13:53

В сесійній залі Будинку рад відбулася зустріч представників малого та середнього бізнесу з представниками влади.

Міський голова Сергій Ананко познайомив присутніх зі своєю командою, секретарем міської ради Юрієм Студансом, першим заступником міського голови Олександром Лисенком, заступником міського голови Богданом Дубовським та Тетяною Карло, керуючим справами Оксаною Яценко.

Сергій Васильович зазначив, що основною метою зустрічі є знайомство, налагодження конструктивного діалогу, співпраці та постійної комунікації між владою і представниками малого, середнього та великого бізнесу.

Керівник міста наголосив, що міська влада максимально сприятиме роботі та підтримувати підприємців, також на меті налагодження спрощеної та створення безперешкодної системи подачі документів, виділення і оформлення земельних ділянок, оренди комунального майна в межах чинного законодавства.

Від підприємців міста до складу виконавчого комітету делеговано Тетяну Івченко, яка може бути ініціатором розгляду будь-якого питання на засіданні виконкому та у подальшому відслідковувати хід його виконання.

Секретар міської ради Юрія Студанс зазначив: «Влада - це менеджери, яких наймає громада, для того щоб ефективно керувати бюджетним процесом. Ми працюємо за рахунок податків, тому маємо ефективно виконувати свої обов’язки».

Представниками влади вирішено почати з себе, розпочато напрацювання питання реорганізації всіх відділів та управлінь Смілянської міської ради, оптимізації штатної численності задля ефективнішої роботи та заощадження бюджетних коштів. «Посадовці мають відпрацьовувати свою заробітну плату – наголосив секретар міської ради».

Влада готова надати підприємцям будь-яку комунальну власність в оренду. Важливим також є залучення та налагодження співпраці з інвесторами.

Перший заступник міського голови Олександр Лисенко, який координує роботу управляння економічного розвитку, наголосив, що готовий завжди йти на зустріч і його двері відкриті для кожного з них. Олександр Володимирович буде вирішувати будь-яке питання та сприяти у діяльності підприємців.

Присутні запропонували більше залучати їх до життя міста, проводити тренінги та консультації із залученням спеціалістів державних установ.

Підприємці мали можливість озвучити проблеми міста. Це — питання податків, оренди землі, вивезення твердих побутових відходів, проблеми освітлення, водопостачання та водовідведення, облаштування могильника забитої худоби, облаштування громадських вбиралень, центральної площі міста та благоустрою міста в цілому, боротьбою зі стихійною торгівлею.

Міський голова на завершення сказав, що такі зустрічі є важливими, тож надалі вони відбуватимуться якомога частіше.

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU