ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

05.06.2020 | 15:28

В малому залі Будинку рад відбулася зустріч міського голови Олексія Цибка з керівниками медичних закладів міста.
Основною темою зустрічі було питання фінансування медичної галузі.
Міський голова запросив медиків до конструктивного діалогу з вирішення даного питання та наголосив, що забезпечення наданням якісними медичними послугами жителям міста кваліфікованими спеціалістами є одним із головних завдань влади.
За інформацією керівників закладів, додаткова потреба у дофінансуванні закладів охорони здоров’я міста, складає 18,216 млн. грн.
На даний час міською лікарнею заключні договори з Національною службою здоров’я України:
-На суму 29,331 млн. для виплати заробітної плати;
-На суму 10,000 млн. для надання послуг (лікування інфарктів, інсультів, обстеження);
За словами лікарів, Міністерство охорони здоров’я у порівнянні з минулим роком зменшило фінансування.
В ході зустрічі секретарем міської ради Віктором Федоренком було запрошено керівника аптеки «Надія» Юрія Бугайова. Він повідомив, що наразі припинено відпуск пільгових ліків пацієнам у зв’язку з відсутністю фінансування. Керівник аптеки зазначив про готовність надання ліків при відновленні фінансування.
Керівництво міста зазначило, що вирішення питання з пільговимми ліками можливо тільки через рішення міської ради, а наразі роботу міської ради заблоковано.
За словами начальника відділу охорони здоров’я Миколи Стуженка для додаткового надхоження коштів, медичними закладами подані пакети тарифів на послуги, які не ввійшли за договорами, заключними з Національною службою України.
В місті пільговими ліками забезпечують мережі аптек «Надія» та «Фармація».

24 вересня

Чергове засідання виконавчого комітету, Будинок рад, мала зала

Надання житлових субсидій

covid-19