22.03.2021 | 09:01

Представники міської влади на чолі з міським головою Сергієм Ананком привітали дружній колектив СКП «Комунальник» з нагоди професійного свята Дня працівника житлово- комунального господарства і побутового обслуговування.

«Сьогодні комунальні блага стали звичною справою, але ніхто і не замислюється скільки потрібно докласти зусиль для їх стабільного функціонування. Дякуємо Вам, за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей. Бажаємо вам і вашим родинам доброго здоров’я, добробуту і достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!» - у вітальному слові зазначив міський голова.

У ході урочистостей працівники комунального підприємства отримали привітання від заступника міського голови Богдана Дубовського, директора підприємства Максима Глущенка, голови профспілок комунальних підприємств міста Людмили Хоменко, начальника виробничого - технічного відділу, голови профспілок СКП «Комунальник» Любові Здорик.

Працівників нагороджено Грамотами, Подяками та грошовими винагородами.