ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

30 липня за сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту, за участю молодіжного громадського активу на центральній площі

м. Сміла відбулася молодіжна акція «Людина – не товар» до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначається за ініціативи Організації Об'єднаних Націй, починаючи з 2014 року, щорічно саме у цей день усією міжнародною спільнотою.

Мета акції - підвищення рівня  поінформованості смілян про глобальну проблему торгівлі людьми, форми її прояву, групи ризику, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми (дітьми).

Незважаючи на відпочинок в канікулярний період, студенти та учні міста взяли участь у акції та залучили до акції перехожих: висвітлювали проблему торгівлі людьми (дітьми), її форми та надавали інформацію щодо захисту осіб, постраждалих від неї, пояснювали про кримінальну відповідальність, задавали питання, вивчали громадську думку шляхом анкетування, поширювали інформаційні матеріали, а також залучали до письмового висловлювання своїх думок та ставлення до проблеми торгівлі людьми на оформленому й  розміщеному заздалегідь плакаті.

Перехожі реагували на запитання по різному: люди похилого віку відмовлялись від спілкування, деякі зупинялися з цікавості до того, що відбувається, дехто, поспішаючи, не виявляв бажання спілкуватися.  В основному, активними були сміляни молодого та середнього віку, які з цікавістю йшли на контакт, та отримали необхідну інформацію про запобігання ризикам потрапляння у ситуації торгівлі людьми й про можливості отримання комплексної допомоги.

Відділ молоді та спорту

управління освіти, молоді та спорту

Смілянської міської ради

Зображення: