ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

08.07.2020 | 16:20

8 липня міський голова Олексій Цибко провів робочу нараду з керівниками медичних закладів міста. На нараді міський голова представив в.о. начальника відділу охорони здоров’я на період хвороби Миколи Стуженка - Сергія Юрчика.

Олексій Цибко зазначив, що у медичній галузі міста потрібно як найшвидше вирішувати питання щодо продовження проведення медичної реформи та створити такі умови, при яких працівники медицини могли якісно надавати медичні послуги населенню і самостійно заробляти кошти для галузі. Міський голова також зазначив щодо наявності коштів у міському бюджеті для вирішення та фінансування першочергових завдань, у тому числі виплати зарплати працівникам поліклінічних закладів та багатьох інших питань, які існують у медзакладах.

Керівники медичних закладів проінформували міського голову про існуючи проблемні питання у закладах охорони здоров'я. Головний лікар міської лікарні Микола Стогній зазначив, що першочергове завдання – виділення міською радою коштів на харчування хворих. На даний час адміністрація лікарні провела переговори з приватними підприємцями, які надають послуги з харчування в лікарні, та досягнуто домовленості щодо надання послуг на даний час у борг. Наступне завдання – проведення поточного ремонту у харчоблоці, сама міська лікарня вже за отримані благодійні кошти та внески закупила нову електроплиту.

Головний лікар стоматологічної поліклініки Олег Тригубчак проінформував про необхідність заміни старого обладнання. Мінімальна ціна нового крісла складає 49 тис. грн, а таких потрібно шість. Працівники поліклініки своїми силами розпочали ремонт стерилізаційної кімнати, але для виконання всього об’єму робіт потрібно біля 120 тис. грн. і до початку серпня потрібно виконати ці роботи. З 1-го серпня поліклініка переходить на надання платних послуг, але необхідно вирішити питання щодо фінансування обслуговування пільгових категорій населення (учасники бойових дій, ліквідатори аварії на ЧАЕС, матері-героїні, інваліди І та ІІ груп).

Міський голова також запросив на нараду депутата обласної ради-помічника народного депутата України Сергія Рудика - Валентину Далібожак з метою допомоги у вирішенні питання щодо розблокування роботи міської ради з боку депутатів міської ради від партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" і на пленарному засіданні міської ради все ж таки прийняти рішення щодо виплати заробітної плати медичним працівникам.

Також свої бачення щодо виходу з проблемної ситуації у медичній галузі міста висловили секретар міської ради Віктор Федоренко та заступник міського голови Павло Кондратенко.

9 серпня

16.00 V тур Першості Черкаської області з футболу серед аматорських команд першої ліги, Стадіон "Авангард"

covid-19

NSZU