05.01.2021 | 09:13

9 грудня на черговому засіданні КМУ було прийнято постанову щодо запровадження локдауну на всій території України з 8 по 24 січня включно. Карантин буде діяти до 28 лютого 2021 року.

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19». Наразі немає тексту затвердженої постанови. Про це повідомимо в окремій новині.

Посилені протиепідемічні заходи будуть запроваджені на території України з 8 до 24 січня 2021 року. За словами Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, це рішення Уряд ухвалив за результатами обговорень з представниками бізнесу, місцевою владою та епідеміологами.

«Посилені заходи робляться для того, аби не допустити розгортання нової потужної хвилі захворюваності, яка може наступити, зокрема, і після новорічних свят. Тобто, посилені карантинні обмеження будуть вводитися для того, аби розірвати ланцюг захворюваності, який може сформуватися протягом свят», — зазначив Прем’єр-міністр.

Зимові канікули заради безпеки, передбачають заборону роботи:

-кафе, ресторанів, барів (крім доставки та замовлень на винос);

кінотеатрів, театрів;

-фітнес-клубів, спортивних залів, басейнів;

-торговельно-розважальних центрів (дозволятиметься торгівля продуктами харчування, ліками, ветпрепаратами, товарами особистої гігієни та побутовою хімією);

-торгівлі непродовольчими товарами;

-будь-яких розважальних, спортивних чи культурних масових заходів.

Крім того, відправлені на канікули всі заклади освіти, крім дитячих садочків.

Водночас під час дії додаткових карантинних обмежень у січні 2021 року робота громадського транспорту в Україні не зупинятиметься. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Автотранспорт, у тому числі маршрутні таксі, тролейбуси, трамваї та залізниця перевозитимуть пасажирів у кількості місць для сидіння. Це стосується міського, приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення. Внутрішні авіаперевезення здійснюватимуться без обмежень. А під час авіаподорожей за кордон перевіряйте умови в'їзду/виїзду, встановлені для українських громадян країною, куди прямує пасажир», - написав Міністр.

Разом з цим, метрополітен і пошта також працюватимуть у звичайному режимі, як і раніше. Метро перевозитиме пасажирів без обмежень щодо кількості місць для сидіння.

Також працюватимуть продуктові магазини, аптеки, банки, поштові оператори, готелі.

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU