ЧОЦЗ

18.10.2019 | 09:06

У Черкаській ОДА відбулася зустріч із представниками компанії APTIV, які планують створити підприємства по випуску автомобільних комплектуючих.

Aptiv PLC (раніше відома, як Delphi Automotive PLC) – міжнародна компанія, яка спеціалізується на виготовленні електричних систем для автомобілів, автомобільної електроніки, систем безпеки та інших автомобільних комплектуючих. Aptiv PLC співпрацює з більш ніж 45 країнами світу та має 16 тисяч співробітників. Зокрема, компанія є партнером таких знаних автомобільних марок як Volkswagen, BMW, Renaut, Fiat, Porshe, Audi.

У місті Черкаси компанія АPTIV планує взяти в оренду приміщення ДП «АСЗ №2» АТ «АК «Богдан Моторс» та створити підприємство по випуску автомобільних комплектуючих на близько 2000 робочих місць. До нового року мають мету створити перші 200 робочих місць та почати виробництво. Про це розповів Луіс Фігьюредо, директор з розвитку виробництва в Європі, Центральній Азії та Африці компанії APTIV.

Це не перший візит інвесторів на Черкащину, під час попередніх поїздок представники компанії ознайомилися із локаціями потенційного виробництва. А також відвідали навчальні заклади, які готові забезпечити підготовку кадрів, та Центр зайнятості. Адже фахівці – це невід’ємна складова виробництва.

Днями був підписаний меморандум про співпрацю із Черкаським державним технологічним університетом. Аби випускники залишалися працювати на батьківщині, а студенти проходили практику на високотехнологічному підприємстві.

Черкащина – відкрита для інвестицій. Переконаний, що зі зміною влади в державі, відносини з інвесторами вийдуть на якісно новий рівень. Зі свого боку надаватимемо максимальну підтримку реалізації інвестиційних проектів. Сподіваюся, що ця зустріч стане продовженням започаткованої вже раніше співпраці. До нового року, планують інвестори, виробництво стартує, а 200 черкащан отримають роботу, – говорить голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко.

Подібне виробництво вже є у Вінниці, там створили 800 робочих місць, та Івано-Франківську, де працює 400 осіб, а до кінця року розширять потужності до 1500 робочих місць.

12 листопада

14.30 - Особистий прийом громадян заступником міського голови П. Іщенком, Будинок рад

15.15Міні-тренінг «Особиста гідність та впевнена неагресивна поведінка» , Будинок дитячої та юнацької творчості

15.30 Година спілкування з елементами тренінгу «Що таке толерантність і навіщо вона нам потрібна?», Будинок дитячої та юнацької творчості

13 листопада

11.30 - Година права «Подорож країнами Закону, Права і Моралі», Спеціалізована БФ для дітей ім.Т.Шевченка

16.00 - Засідання Громадської ради, Будинок рад, мала зала

19.00 - Мала комедія в одну дію «Звірячі  історії» за п’єсою Дона Нігро, Міський будинок культури

14 листопада

11.00 - День інформації / Засідання клубу «Обрії пізнання» До Всесвітнього дня інформації, Бібліотека філія №1

14.30 - Засідання виконавчого комітету, Будинок рад, мала зала

15.00Година спілкування з елементами тренінгу «Будь собою та дозволь це іншому»Будинок дитячої та юнацької творчості

17.30 Круглий стіл «Толерантність, як норма сучасного світу»Будинок дитячої та юнацької творчості

15 листопада

10.00 - Особистий прийом громадян заступником міського голови П. Кондратенком , Будинок рад

12.00 - Мистецько – соціальний благодійний захід для  захисників Вітчизни  та їхніх матерів «Мамина весна», Сквер воїнів –інтернацірналістів;

13.00 - Камільфо-вечір «Планета толерантності» до Дня толерантності, Юнацький сектор ЦМБ ім.О.Журливої

14.30 - Година спілкування «Не все те неправильне, що тобі  незрозуміле», Спеціалізована БФ для дітей ім.Т.Шевченка

16 листопада

9.00 - ІІ етап конкурсу ім. П.Яцика, НВК "Ліцей  - загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Лідер"