04.01.2021 | 16:19

Освітяни міста засвітили яскраву зірку своєї фахової компетентності, педагогічної майстерності на обласному та всеукраїнському рівнях.

Зокрема, Скубенко Т.М., вчитель зарубіжної літератури (школа №1) та Ворона А.С., вчитель історії (гімназія), за результатами обласного етапу конкурсу «Учитель року-2020» стали переможцями. Вчитель початкових класів Бабіченко Н.Ю. (школа №11) на цьому ж етапі конкурсу посіла друге призове місце.

Переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020» стала бібліотека школи №6, лауреатом – бібліотека школи №10. Відзначена Подякою Міністерства освіти і науки України за участь у конкурсі «БомбеЗНО”, «Парламентська просвіта» Хлівна Н.В. (школа №1).

У 2020 році гімназія імені В.Т. Сенатора стала афілійованою школою Express Digi Books.

За результатами міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2020» золотою медаллю відзначено ліцей – школу «Лідер», срібною – Будинок дитячої та юнацької творчості, бронзовою – гімназію імені В.Сенатора.

За результати обласної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини» визнані кращими, посіли перше призове місце і рекомендовані для впровадження у практику роботи педагогів області матеріали педпрацівників ліцею – школи «Лідер», гімназії, школи №3 – колегіуму, БДЮТ, творчих груп вчителів інформатики, початкових класів, вчителів української мови і літератури, завідувачів бібліотек та бібліотекарів закладів загальної середньої освіти.

Мали високий рівень методичного забезпечення роботи педагогів БДЮТ, школи №3-колегіуму, шкіл №6,7,ЗДО №23, творчої групи вчителів математики закладів загальної середньої освіти та творчої групи вчителів початкових класів гімназії.

Визнані лауреатами виставки педпрацівники школи №4, 13, гімназії, мистецької школи, БДЮТ, ЗДО № 18,26.

Є досягнення і в конкурсі на кращий електронний освітній ресурс. І місце в означеному конкурсі посіли: творча група вчителів математики та інформатики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10, творчі групи вчителів початкових класів школи №6 та гімназії. ІІ місце здобули педагоги ЗДО №19,21,23,57.

Побачили у 2020 році світ посібники, підготовлені педагогами творчих груп музичних керівників закладів дошкільної освіти, вчителів біології, математики, початкових класів міста, школи №3-колегіуму.

Освітяни міста працювали у складі обласних творчих груп, проводячи лекції, уроки, майстер-класи.

У ролі журі та експертів заходів обласного та всеукраїнського рівнів були Гичка І.І. (гімназія), Шпильова С.П. (школа №7), членом редакційної ради газети «Математика» видавництва «Шкільний світ» – Палієва С.І. (школа №1). Іванов С.В. (школа №12) є адміністратором сайту «Спільнота вчителів англійської мови Черкаської області»; Криворучко М.В. (школа №15) була учасником парламентських слухань у Верховній раді щодо стану розвитку природничо-математичної освіти в Україні.

Минько І.А. (мистецька школа) та Сигида С.В. (МК) брали участь у всеукраїнському проєкті «Всеукраїнська школа онлайн. ТЕЛЕУРОКИ. Початкова школа» та розробляли сценарії уроків української мови у 3 класі.

Брали участь педпрацівники міста і в апробації програм та посібників. Зокрема, апробацію програм здійснювали заклади дошкільної освіти №18, 23,26; інструментарій для роботи з молоддю щодо попередження та протидії корупції – Палієва С.І., школа №1.

Експертами проєкту нового класного журналу для пілотних класів була Маценко Н.В., школа №3-колегіум; підручників: українська мова, літературне читання, математика 3 клас – учителі початкових класів школи №11 – Лисенко Н.І. та Чернець А.Е.; авторами-упорядниками «Програми для дітей 5-8 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти з інтелектуальними порушеннями» - Литвин І.М., Демиденко Т.В., Стригун В.М., Чуйко О.В.; «Програми з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток мовлення» для 10 класу спеціальних закладів середньої освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями» – Литвин І.М., Демиденко Т.В., Шамрай С.С.; «Програми для 10 класу спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями» – Литвин І.М., Демиденко Т.В., Вакуленко В.В., Вакуленко О.А. (спецшкола).

Значна увага упродовж навчального року приділялася оновленню змісту освіти шляхом залучення вчителів до дослідно-експериментальної та наукової діяльності, узагальненню та впровадженню у практику роботи кращого педагогічного досвіду.

Школа №3-колегіум, школа №6, гімназія, ліцей проводили експериментальну роботу на Всеукраїнському рівні; школа №7, заклади дошкільної освіти №23,24 – на обласному.

Успішною була робота школи №3-колегіуму у пілотному проєкті щодо впровадження Державного стандарту Нової української школи; гімназії, школи №11 – щодо реалізації програми «Інтелект України», ліцею-школи «Лідер» – «На крилах успіху»; результативною - робота школи №3-колегіуму щодо реалізації обласної програми «Інноваційні школи Черкащини».

21 квітня

16-00 Засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування

22 квітня

10-00 Засідання постійної комісії з питань земельних відносин

14-30 Засідання виконавчого комітету міської ради, Мала зала Будинку рад

23 квітня

11-00 Засідання профільної бюджетної комісії

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU