Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

Правова допомога

04.01.2021 | 16:06

2020 рік - яким він був для освітньої галузі?! Звичайно, як і для всієї країни особливим і складним, проте результативним!

На початку 2020 року ми зіткнулися з проблемою: як навчати дітей, як організовувати освітній процес у дошкіллі, школі та позашкіллі.

Проводити уроки віддалено, не бачити учнів, не мати можливостей пояснити особисто й допомогти в момент виникнення проблеми — ще кілька місяців тому вчителі не могли й уявити таких ситуацій у своїй роботі. Але пандемія внесла несподівані корективи і змусила всіх терміново опановувати цифрові інструменти й нові педагогічні підходи та методики. Вимушене дистанційне навчання стало викликом для всіх учасників освітнього процесу: вчителів, учнів та батьків. Організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихати й мотивувати учнів, давати раду технічним проблемам виявилось зовсім не просто.

Управлінням освіти, методичним кабінетом разом із профільним заступником міського голови та телестудією Сміла ТВ було прийняте рішення – допомогти у першу чергу випускникам щодо підготовки до ЗНО. На прохання управління освіти, молоді та спорту і методичного кабінету, кращі вчителі нашого міста - Коломієць О.В. (школа №2), Береговенко Т.В., Осадча Р.М. (ліцей-школа «Лідер»), Щербакова А.В., Волошина М.С., Ворона А.С., Зозуля Н.В. (гімназія), Крикун Н.М., Безсікерних С.В., Поліщук Л.В. (школа №7), Нестропа Т.Б. (школа №15) погодилися підготували відеоуроки для випускників закладів загальної середньої освіти.

Транслювалися на студії Сміла ТВ відеоуроки Береговенко Т.В., Осадчої Р.М. (ліцей-школа «Лідер»), Щербакової А.В. (гімназія), Крикун Н.М., Поліщук Л.В., Безсікерних С.В. (школа №7).

Пошук нових технологій проведення уроків для учнів розпочавсь й у всіх закладах загальної середньої освіти. У людей самої гуманної професії, людей, які не лише обрали для себе фах, а взяли на себе відповідальність за долю підростаючого покоління, повірили ми, учні та їх батьки. І освітяни зі своїми завданнями справилися. Вони успішно освоїли методики і технології дистанційного навчання, стали компетентними вчителями, цілителями людських душ, проявляючи свою мудрість, любов і доброту.

Ми по новому почали організовувати освітній процес у закладах, по новому жити! А сьогодні дистанційне навчання для у кожного вчителя, кожного закладу не нова, а звична справа.

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Надання житлових субсидій

КЕС

 

ОБЮ

 

NSZU

 

covid-19

 

 

 

 

FM-РАДІО «ТЯСМИН» 106.4