04.01.2021 | 16:33

Протягом року заняття секцій МАН відвідували 365 учнів закладів загальної середньої освіти міста.

Гармонійний розвиток дітей забезпечували і гуртки, які діяли на базі закладів дошкільної та загальної середньої освіти. На базі дошкілля працювали 34 безоплатні гуртки, з позашкілля – 2, по одному на базі ЗДО №1 та №23. На базі шкіл вчителі вели 158 оплачуваних гуртків та 292 – неоплачувані. Працювали 34 гуртки закладів позашкільної освіти.

Як результат роботи, Сміла знаходилася на третьому місці в області за результатами обласних предметних олімпіад, на другому місці – за результатами обласного етапу конкурсу-захисту наукових робіт, за результатами досягнень вихованців закладів позашкільної освіти та щодо участі і відсотку відзначених матеріалів на обласній виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини».

45 учнів здобули перемогу на обласному рівні у предметних олімпіадах, 22 – стали переможцями конкурсу – захисту наукових робіт. 2298 школярів закладів загальної середньої освіти стали переможцями різних конкурсів та змагань. 213 школярів міста перемогли на обласному рівні, 769 – на всеукраїнському та 943 – на міжнародному рівнях.

Високу результативність продемонстрували вихованці БДЮТ та ДЮСШ. На рахунку вихованців дитячої та юнацької творчості перемог на міському рівні 51, 98 – на обласному та 48 – на всеукраїнському рівнях. Вихованці ДЮСШ на обласному рівні здобули 61 перемогу, на всеукраїнському – 71.

Переможцем обласного етапу Всеукраїнського спортивно – масового заходу серед школярів «Cool Games – 2020» стала учнівська команда школи №1 (вчитель Левченко А.М.), яка представляла Черкаську область на всеукраїнському рівні. ІІ місця у обласному етапі означеної гри посіли команди школи №3-колегіуму та школи №10.

Випускниця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Малько Даніелла на ЗНО з математики отримала 200 балів. Підготувала ученицю Крикун Н.М.

Переможцями міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка стали Криворучко П. (школа №7) та Бокарьова А.(гімназія); заходів у рамках гри «Сокіл» («Джура») - рої «Залізні вовки» (школа №7), «Відважні соколи» (гімназія), «Боривітер» (школа №15).

Проведена величезна робота щодо створення безпечних умов для учасників освітнього процесу, поповнення матеріально-технічної бази закладів освіти.

Зроблено поточні ремонти закладів освіти, комплексний капітальний ремонт легкоатлетичного манежу та благоустрій території стадіону «Юність», капітальний ремонт м’якої покрівлі закладу дошкільної освіти №21, капітальний ремонт санітарно-технічних вузлів у школах №10, 11; будівництво зовнішнього пандусу у ліцеї- школі «Лідер», заміну віконних блоків у школах №4,7,15; придбано засоби захисту для учасників освітнього процесу, парти, комп’ютерну техніку та дидактичний матеріал для перших класів Нової української школи, мультимедійне обладнання у школу №11 та школу №3-колегіум, обладнання для харчоблоків їдалень шкіл №7,11; спортивні човни – у БДЮТ.

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU