28.01.2021 | 08:17

STEM-освіту продовжують розвивати на Черкащині. Наприкінці минулого року освітні заклади області отримали 63 комплекти для кабінетів біології, географії, математики, фізики, хімії та 4 комплекти обладнання STEM-лабораторій. Нині ж проходять навчання з його ефективного використання в навчальному процесі.

Загалом STEM-комплекти отримали 22 школи та 1 заклад професійно-технічної освіти. Ці заклади відповідають вимогам за кількістю учнів щодо оснащення закладів таким обладнанням, відзначає в.о начальника управління освіти і науки ОДА Оксана Сімушіна.

– Приємно, що до переліку закладів, які отримали STEM-обладнання увійшли і 5 шкіл із сільської місцевості. – відзначає посадовиця. – Управління провело аналіз закладів, які могли б отримати обладнання, а вже самі школи визначали комплектацію індивідуально. На рівні області для нас лишається пріоритетним покращення матеріально-технічного забезпечення шкіл. За останні роки, виконуючи обласні освітянські програми, придбали 211 комплектів різних навчальних кабінетів.

Загалом торік область отримала 18 комплектів обладнання для кабінетів біології, 8 – географії , 11 – математики, 17 – фізики, 9 – хімії та 4 комплекти обладнання STEM-лабораторій.

Навчання організували на базі Черкаської міської гімназії №9. Заклад теж отримав унікальне обладнання. Його будуть застосовувати в освітньому процесі, відзначає директорка закладу Ірина Топчій.

– Ми тривалий час працюємо у напрямку запровадження та розвитку STEM-освіти на базі нашого закладу, – каже вона. – Цьогоріч отримали унікальне обладнання для STEM-лабораторії. До того мали лабораторію технологій, де були прилади і станки, обладнання для вивчення технологій. Лабораторія дає можливість реалізовувати ті компетентності, яких навчаємо дітей. Це не просто предметні знання з фізики, хімії, математики, а можливість застосувати їх на практиці. Це – унікальна можливість вивчати технології та створювати проекти, які допоможуть дітям обрати професію, реалізувати свої здібності і в майбутньому стати успішними.

21 квітня

16-00 Засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування

22 квітня

10-00 Засідання постійної комісії з питань земельних відносин

14-30 Засідання виконавчого комітету міської ради, Мала зала Будинку рад

23 квітня

11-00 Засідання профільної бюджетної комісії

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU