23.03.2021 | 15:36

Як повідомлялося раніше, у березні відновлено проведення особистих прийомів громадян міським головою, секретарем міської ради та заступниками міського голови.

23 березня особистий прийом громадян провів перший заступник міського голови Олександр Лисенко.

На прийомі розглянуто звернення шодо надання дозволу на здійснення сезонної торгівлі сонцезахисними окулярами біля магазину "Watsons".

Складне питання взаємовідносин матері із сином, а саме вчинення ним насильства над матір`ю, реєстрації та проживання його разом із сім`єю у квартирі матері розглянуто із залученням керівників служби у справах дітей, міського Центру соціальних служб сім`ї, дітей та молоді.

Першим заступником міського голови керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету дані доручення щодо ретельного вивчення даних питань для відповідного реагування, їх вирішення та надання відповіді заявникам.