ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

25.05.2020 | 09:38

Екіпаж навчального катеру “Сміла” відпрацював навчання за темою “Боротьба за живучість корабля”. Його мета – виучка особового складу щодо підготовки до боротьби за живучість на випадок нештатних ситуацій на катері.

Ця підготовка охоплює весь екіпаж катеру, проводиться у комплексі з іншими заходами бойової підготовки.

Цього разу, особовий склад відпрацював взаємодію аварійно-рятувальної партії з командним пунктом, злагодженість під час гасіння пожежі та надання першої медичної допомоги постраждалим.

– По навчанню на катері сталося займання електрообладнання для локалізації та подальшого гасіння якого було задіяно аварійно-рятувальну партію. В нашому випадку один із членів екіпажу помітив задимлення та відразу ж попередив чергового по катеру. Команда приступила до ліквідації аварії спеціальними засобами, – зазначив командир навчального катеру «Сміла» лейтенант Олег Ткачук.

Успіх боротьби за живучість залежить від правильності виконання первинних заходів та чітких рішень для подолання, або ліквідації, аварійної ситуації, адже боротьба з пожежами на кораблі ведеться в умовах існування можливої загрози вибуху боєприпасів, балонів зі стиснутим газом та розповсюдженню по катеру отруйних продуктів горіння.

За результатами тренувань, особовий склад успішно виконав поставлені завдання. Подібні тренування проводяться на постійній основі, повідомляє служба зв’язків з громадськістю Генерального штабу ЗСУ.

12 серпня

15.00 Сесія міської ради, Сесійна зала Будинку рад