Закрити

Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

14.06.2017 | 11:17

Помічники депутатів Смілянської міської ради

п/п

Прізвище,

ім’я, по батькові

Прізвище,

ім’я, по батькові помічників депутата

1.

Абажей Петро Іванович

1. Недашківська Людмила Василівна

2. Каплун Валерій Миколайович

3. Курбала Максим Анатолійович

2.

Баталін Ігор Валерійович

 

3.

Бердецький Володимир Борисович

 Пожар Татяна Василівна

4.

Глущенко Володимир Олександрович

 Агаммедова Тетяна Іванівна

5.

Голуб Анатолій Андрійович

 

6.

Голубніченко Світлана Анатоліївна

1. Науменко Сергій Олександрович

7.

Давиденко Василь Іванович

 

8.

Дериземля Ольга Іванівна

 

9.

Заріцький Костянтин Ростиславович

 

10.

Зборівська Валентина Петрівна

1.Пожар Андрій Васильович

11.

Карло Тетяна Анатоліївна

 

12.

Кредзинський Юрій Якович

1.Манушкін Ігор Анатолійович

13.

Кривко Антон Іванович

 

14.

Лихолай Віктор Олексійович

1.Коновалов Ігор Вікторович

2. Петренко Валентина Миколаївна

15.

Нікітченко Ольга Петрівна

1. Семеріков Констянтин Ігорович

2. Гнатенко Олександр Вікторович

3. Матвєєнко Євген Ігорович

4. Литовчак Анатолій Миколайович

16.

Перемей В’ячеслав Анатолійович

 

17.

Пляченко Олександра Володимирівна

 

18.

Портянко Василь Петрович

 

19.

Примак Володимир Андрійович

 

20.

Прусс Володимир Миколайович

 

21.

Салов Володимир Іванович

1.Юрченко Катерина Олександрівна

22.

Скороход Людмила Іванівна

1.Шмаль Володимир Леонтійович

2. Гарагай Юрій Володимирович

23.

Скубко Вікторія Анатоліївна

 

24.

Собко Володимир Іванович

 

25.

Старенький Вадим Анатолійович

 

26.

Старіков Андрій Григорович

 

27.

Стригун Анатолій Миколайович

 

28.

Синьогуб Костянтин Іванович

Кудря Ніна Степанівна
29.

Тарнавський Юрій Михайлович

 

30.

Ткаченко Ольга Петрівна

1. Надьон-Калюжка Зінаїда Валеріївна

31.

Трусов Валерій Євгенійович

 

32.

Федун Віталій Вікторович

 

33.

Федоренко  Віктор Антонович

1. Іщенко Ігор Васильович

34.

Хоменко Роман Миколайович

1. Рубановський Костянтин Миколайович

2. Діхтяренко Інна Григорівна

35.

Цаподой Сергій Васильович

 

36.

Ястребова Наталія Миколаївна

1. Білан Володимир Миколайович

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

14 грудня

10.00 - Турнір  пам'яті Б.М. Гударенка з баскетболу, Заклад загальної середньої освіти № 11

15 грудня

10.00 - Відкритий чемпіонат ДЮСШ "Олімп" з гімнастики спортивної, Заклад загальної середньої освіти № 11

16 грудня

10.00 - Тренінг з комп’ютерної грамотності, Читальний зал Центральної міської бібліотеки ім. О.Журливої

11.00 - Дитячі посиденьки: «Цікавинки про улюблений напій» до Міжнародного дня чаю, Центральна дитяча бібліотека

17 грудня

14.30 - Особистий прийом громадян міським головою Олексієм Цибко

18 грудня

11.30 - Бібліографічний огляд «Я України син і щиро гордий цим» (про В.Симоненка), Спеціалізована БФ для дітей ім.Т.Шевченка

19 грудня

10.00 - Літературно-театралізоване свято: «Стелить сніг у даль безкраю шлях Святому Миколаю», Центральна дитяча бібліотека

15.00 – Святкова програма «По всьому світу Миколай іде до діток», Міський будинок культури

15.00 - Привітання танцювального колективу до свята Миколая, Клуб М. Яблунівки

15.00 - Тріумф досягнень «Діти наше майбутнє», Читальний зал ЦМБ ім. О.Журливої;

16.00 – Урочисте відкриття центральної міської ялинки, Центральна площа міста

16.30 Новорічні вітання в резиденції святого Миколая  «На гостинах у Святого Миколая…», Будинок культури ім. Шевченка;

20 грудня

10.30 - Свято новорічної ялинки «У вогнях ялиночка в новорічний час», Спеціалізована БФ для дітей ім.Т.Шевченка

14.00 - Ігротека настільних ігор, Бібліотека філія №5

20 грудня по 14 січня 2020 р.

Святковими вітаннями, іграми та розвагами від Діда Мороза в «Резиденції Діда Мороза» (за попереднім записом), Будинок культури ім. Шевченка

21 грудня

10.00 - Учбово практичні заняття «Вивчення нових технік печворку», Бібліотека філія №5

13.00 - Учбово практичні заняття «Вивчення технік декупажу», Бібліотека філія №5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ