ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

26.06.2020 | 08:52

Понад сотня безрозбітнихсмілянвзяли участь увебінарах від цетру зайнятості та навчалися як шукати роботу

75 шукачів роботи прослухали вебінариіз техніки пошуку роботи, а 41про cоціальні послуги, які можна отримати у центрі зайнятості. Адаптуватися до нових умов пошуку роботи під час пандемії допомагають профконсультанти центру зайнятості. На таких вебінарах навчають

• саморозвитку на онлайн-платформах, які відкрили безкоштовний доступ на час карантину,
  • як писати резюме,
  • як підготуватися та успішно пройти співбесіду у відео-форматі.

Інна Дмитренко – заступниця начальниці відділу активної підтримки безробітних Смілянського МРЦЗ радить безробітним як використати карантин із користю:

“Якщо Ви бажаєте розвивати особисті компетенції, які затребувані на ринку праці та мати доступ до освітніх курсів та вебінарів для безробітних від кращих викладачів центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, радимо Вам скористатися освітнім порталом ДСЗ за посиланням http://skills.dcz.gov.ua/ А якщо бажаєте чи потребуєтевибору або зміни професії,визначитися щодо власних професійних інтересів, здібностей, схильностей,для Вас існує можливість безкоштовно отримати ці послуги он-лайн на платформі“МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа”. Є чудова новина для тих безробітних, хто мріяв вчитися на Coursera, та не мав на це коштів: ця Міжнародна платформа відкрила через служби зайнятості безкоштовний доступ до своїх освітніх програм для безробітних . А це – 3 800 онлайн курсів за вибором.”

Інформація СМРЦЗ

covid-19