Закрити

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

ЧОЦЗ

 

14.06.2017 | 11:16

Постійна комісія міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, роботи базових галузей народного господарства та розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, торговельного і побутового обслуговування, виробництва товарів народного споживання.

1. Кривко Антон Іванович                                               

2. Голуб Анатолій Андрійович

3. Дериземля Ольга Іванівна                             голова комісії

4. Зборівська Валентина Петрівна

5. Кредзинський Юрій Якович

6. Собко Володимир Іванович

7. Цаподой Сергій Васильович

8. Хоменко Роман Миколайович

9.Ткаченко Ігор Миколайович

Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин та містобудування,

екології, раціонального природокористування

1. Заріцкий Костянтин Ростиславович

2. Портянко Василь Петрович

3. Скубко Вікторія Анатоліївна

4. Старіков Андрій Григорович

5. Стригун Анатолій Миколайович                       голова комісії

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності

1. Бердецький Володимир Борисович

2. Голубніченко Світлана Анатоліївна

3. Давиденко Василь Іванович

4. Лихолай Віктор Олексійович

5. Нікітченко Ольга Петрівна                                голова комісії

6. Прусс Володимир Миколайович

7. Пляченко Олександра Володимирівна

8. Салов Володимир Іванович

9. Старенький Вадим Анатолійович

Постійна комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації

1. Баталін Ігор Валерійович

2. Карло Тетяна Анатоліївна

3. Перемей В’ячеслав Анатолійович

4. Скороход Людмила Іванівна             голова комісії

5. Трусов Валерій Євгенійович

6. Федун Віталій Вікторович               

Постійна комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції

1. Абажей Петро Іванович

2. Глущенко Володимир Олександрович

3. Примак Володимир Андрійович                       голова комісії

4. Тарнавський Юрій Михайлович

5. Ткаченко Ольга Петрівна

 

Положення про постійні комісії міської ради /Завантажити файл/

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

13 листопада

11.30 - Година права «Подорож країнами Закону, Права і Моралі», Спеціалізована БФ для дітей ім.Т.Шевченка

16.00 - Засідання Громадської ради, Будинок рад, мала зала

19.00 - Мала комедія в одну дію «Звірячі  історії» за п’єсою Дона Нігро, Міський будинок культури

14 листопада 

11.00 - День інформації / Засідання клубу «Обрії пізнання» До Всесвітнього дня інформації, Бібліотека філія №1

14.05 - Конкурс "Міс Центру", Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів  

14.30 - Засідання виконавчого комітету, Будинок рад, мала зала

 15.00Година спілкування з елементами тренінгу «Будь собою та дозволь це іншому»Будинок дитячої та юнацької творчості

 17.30 Круглий стіл «Толерантність, як норма сучасного світу»Будинок дитячої та юнацької творчості

15 листопада 

10.00 - Особистий прийом громадян заступником міського голови П. Кондратенком , Будинок рад

12.00 - Мистецько – соціальний благодійний захід для  захисників Вітчизни  та їхніх матерів «Мамина весна», Сквер воїнів –інтернацірналістів  з продовженням у Міському будинку культури;

13.00 - Камільфо-вечір «Планета толерантності» до Дня толерантності, Юнацький сектор ЦМБ ім.О.Журливої

14.30 - Година спілкування «Не все те неправильне, що тобі  незрозуміле», Спеціалізована БФ для дітей ім.Т.Шевченка

16 листопада 

9.00 - ІІ етап конкурсу ім. П.Яцика, НВК "Ліцей  - загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Лідер"

10.00 – Учбово - практичні заняття «Вивчення нових технік печворку», Бібліотека філія №5

13.00 - Учбово - практичні заняття «Вивчення технік декупажу», Бібліотека філія №5

17  листопада

14.00 - Вечір відпочинку в клубі для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури

 

 

 

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ