ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

26.10.2020 | 08:11

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» № 930-ІХ. Парламент ухвалив його 30 вересня 2020 року, йдеться на офіційному Інтернет-представництві Президента України.

Документ відновлює надання батькам одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Така допомога видаватиметься протягом 30 днів після народження дитини.

Її вартість становитиме не менш як три розміри прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років.

Також закон уточнює перелік отримувачів «пакунків малюка», якщо батьки відсутні. Зокрема, отримувачами можуть бути усиновлювачі, патронатні вихователі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни новонародженої дитини.

Видаватимуть «пакунки малюка» у закладах охорони здоров’я. Якщо у медзакладі немає такої допомоги, її можна отримати в органах соціального захисту за місцем проживання або перебування.

Крім того, Кабінет Міністрів має затвердити порядок надання «пакунка малюка», передбачивши з 1 липня 2021 року можливість за бажанням батьків отримати замість натуральної допомоги відповідні кошти.

Закон набирає чинності наступного дня після його опублікування.

27 листопада

Покладання квітів та вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років

10-00 - Меморіал пам'яті жертв Голодомору на перехресті вулиць Соборна-Юрія Кондратюка

10-30 - Пам'ятний знак жертвам репресій та померлим у часи Голодомору на Кладобище "Орел"

16-00 Всеукраїнська акція "Запали свічку"

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020

Про підсумки голосування з виборів депутатів  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ  /Переглянути/

Про підсумки голосування з виборів депутатів  до ЧЕРКАСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ  /Переглянути/

Фінансові звіти кадидатів на посаду міського голови/Завантажити/

Фінансові звіти політичних партій /Завантажити/

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ З ВИБОРІВ СМІЛЯНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ /Завантажити файл/

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ/Завантажити файл/

ПОСТАНОВА м. Сміла 09 листопада 2020 року № 95 Про реєстрацію Ананка Сергія Васильовича міським головою м. Сміла  /Завантажити файл/

Про реєстрацію обраних депутатів до Смілянської міської ради  /Завантажити файл/

ПОСТАНОВА 13 листопада 2020 року №99 Про реєстрацію обраних депутатів до Смілянської міської ради /Завантажити файл/

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " С  Т  А  Т  У  Т У   територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16.    Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU