ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Зміст проекту: проєкт  рішення Смілянської міської ради «Про місцеві податки і збори на 2021 рік».

Розробник: фінансове  управління виконавчого комітету Смілянської міської ради.

Інформація про спосіб оприлюднення: текст проєкту рішення розміщений на веб-сторінках Смілянської міської ради в розділі «Регуляторна політика: Планування регуляторної діяльності» та повідомлення про оприлюднення буде надруковано в газеті «Сміла».

З положеннями та ставками місцевих податків і зборів на території Смілянської міської ради відповідно до вищевказаного проєкту рішення можна ознайомитись на офіційному сайті Смілянської міської ради в розділі «Регуляторна політика: Планування регуляторної діяльності»за посиланням http://www.smila-rada.gov.ua/.

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Смілянської міської ради «Про місцеві податки і збори на 2021 рік» розміщений на сайті Смілянської міської ради в розділі «Регуляторна політика: Планування регуляторної діяльності» (за посиланням: http://www.smila-rada.gov.ua/.)

Інформація про спосіб надання зауважень та пропозицій до проєкту: зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються  протягом місяця з дня оприлюднення.

Більш детальну інформацію щодо проєкту рішення можливо отримати у фінансовому управлінні виконавчого комітету Смілянської міської ради (каб. 315, тел. 2-01-68).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань надаються до фінансового управління виконавчого комітету Смілянської міської ради виключно в письмовому вигляді.

Поштова адреса розробника для відправки зауважень та пропозицій: 20700, м. Сміла, вул. Незалежності, 37,фінансове управління виконавчого комітету Смілянської міської ради, к.315.

Р І Ш Е Н Н Я /Завантажити файл/

ТЕСТ малого підприємництва (М-Тест)/Завантажити файл/

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Смілянської міської ради «Про місцеві податки і збори на 2021 рік»/Завантажити файл/

Додаток 1а/Завантажити файл/ Додаток 1 /Завантажити файл/