06.01.2021 | 11:43

2020 рік вплинув й на стан організації та проведення оздоровчої кампанії дітей міста. Упродовж січня-березня та серпня – жовтня діти мали змогу отримати оздоровчі послуги лише в заміських закладах оздоровлення та відпочинку – таборах і санаторіях.

За сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту забезпечено оздоровленням дітей соціально незахищених категорій:

- за кошти державного бюджету та дольової участі коштів батьків в МДЦ «Артек» (м.Київ) - 9 дітей;

- за кошти державного бюджету та дольової участі коштів батьків в УДЦ «Молода Гвардія» (м.Одеса) - 3 дітей;

- за рахунок коштів обласного бюджету та дольової участі коштів батьків в ПП «Фортеця - Тур» (смт. Сергіївка, Білгород-Дністровський район, Одеська обл.)- 35 дітей;

- за рахунок коштів обласного бюджету та дольової участі коштів батьків в Козацькому дитячому таборі відпочинку «Дахнівська Січ» - 7 дітей.

Організовано безпечне перевезення груп дітей до місця оздоровлення і відпочинку та у зворотному напрямку, а також обов'язкове медичне обстеження перед заїздом до дитячого табору.

За сприяння КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Смілянської міської ради» у 2020 році направлено до санаторіїв 56 дітей, з них до санаторіїв у Черкаській області: «Городище» - 6 дітей, «Сосновий бір» - 27, «Пролісок» - 9; у санаторіях Міністерства охорони здоров'я України: «Люстдорф» - 2, «Прикарпатський» - 2, «Бердянський» - 4, «Імені В.П.Чкалова» - 2, «Хаджибей» - 2, «Зелена гірка» - 2.

У м. Сміла станом на 24.12.2020 охоплені оздоровчими послугами 110 дітей соціально незахищених категорій шкільного віку, що складає 2% від загальної чисельності дітей шкільного віку в м. Сміла, зокрема:

- діти з інвалідністю – 4;

- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування – 14;

- діти, батькам яких встановлено інвалідність І або ІІ групи – 1;

- діти із багатодітних сімей - 29;

- діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» – 9;

- діти із малозабезпечених сімей, сім’ї яких відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям – 12;

- творчо обдаровані діти – 8;

- діти, які перебувають на диспансерному обліку - 33.

На проведення цьогорічної оздоровчої кампанії дітей із місцевого бюджету заплановано виділення коштів у сумі 593 тис. грн., зокрема, на придбання путівок до заміських таборів для дітей соціально незахищених категорій та охоплення відпочинковими послугами дітей соціально незахищених категорій в пришкільних таборах із денним перебуванням. Усього планувалося відкрити на базі міських закладів загальної середньої освіти 18 пришкільних таборів з денним перебуванням дітей. Проте, на виконання п.3.4 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів»,  протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Смілянської міської ради від 05 червня 2020 року № 27, вищезазначені заклади роботу не розпочали.

Упродовж 2020 року відбулося 2 засідання координаційної ради виконавчого комітету з оздоровлення та відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді (лютий і червень); 2 засідання комісії з розподілу путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (серпень і вересень).

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту

21 квітня

16-00 Засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування

22 квітня

10-00 Засідання постійної комісії з питань земельних відносин

14-30 Засідання виконавчого комітету міської ради, Мала зала Будинку рад

23 квітня

11-00 Засідання профільної бюджетної комісії

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU