29.01.2021 | 08:28

Деякі категорії споживачів електричної енергії Черкащини отримають компенсації за її використання. Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів України 27 січня 2021 року, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Постановою затвердили порядок надання компенсації для покриття різниці вартості спожитої електричної енергії, що виникла в результаті відміни знижених тарифів і застосування фіксованої ціни для побутових споживачів (крім тих, які отримують житлову субсидію), встановленої з 1 січня 2021 року.

Компенсацію отримає:

- населення, яке проживає в житлових будинках, обладнаних в установленому порядку електроопалювальними установками, і станом на 31 грудня 2020 рік мало право на знижений тариф;

- населення, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання, і станом на 31 грудня 2020 рік мало право на знижений тариф;

- багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

- Деяким категоріям населення, які користуються електроенергією на індивідуальне опалення, перерахують розмір житлових субсидій та пільг у разі підвищення тарифів на споживання електроенергії. Органи соціального захисту населення проведуть автоматичні перерахунки, – зазначив директор Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Руслан Чикало.

Також згідно Постанови:

- для дитячих будинків сімейного типу соціальна норма житла встановлюється у розмірі опалюваної площі житлового приміщення;

- знімаються обмеження щодо застосування соціальних нормативів на електроенергію, що використовується на побутові потреби, для багатодітних сімей, дитячих будинків сімейного типу та прийомних та багатодітних сімей;

- багатодітним, прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу призначається житлова субсидія відповідно до законодавства без урахування доходів дітей.

21 квітня

16-00 Засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування

22 квітня

10-00 Засідання постійної комісії з питань земельних відносин

14-30 Засідання виконавчого комітету міської ради, Мала зала Будинку рад

23 квітня

11-00 Засідання профільної бюджетної комісії

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU