ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

25.10.2020 | 15:47

Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила Укрзалізниці поновити рух на більшості раніше закритих станцій. Перевізник вже позитивно оцінив це рішення та заявив про відкриття продажу квитків.

На офіційному сайті Укрзалізниці опублікували 23 жовтня повідомлення такого змісту: з 00:01 26 жовтня відновиться рух із більшості закритих станцій. Зробити це дозволила комісія з ТЕБ і НС.

Перевізник стверджує, що "подорожі у поїздах є більш безпечними для громадян, адже компанія суворо дотримується протиепідемічних заходів".

Тож з цього ж часу (00:01 26 жовтня) Укрзалізниця поновлює продаж квитків на потяги із таких залізничних станцій:

Івано-Франківськ (Івано-Франківська область).

Дубно та Здолбунів (Рівненська область).

Хмельницький, Гречани, Славута, Волочиськ і Дунаївці (Хмельницька область).

Тернопіль (Тернопільська область).

Станція імені Тараса Шевченка (місто Сміла, Черкаська область).

Суми (Сумська область).

Однак буде закрито продаж квитків зі станції Подільськ (висадка пасажирів там буде, однак не буде посадки).

Нагадаємо, закрили продаж квитків з усіх перерахованих вище станцій 19 жовтня у зв'язку зі зміною карантинного зонування в Україні.

Важливо! Якщо людина з будь-яких причин не їде і звернеться з квитком до відправлення потяга та не пізніше 1 години після – гроші за проїзд повертають повністю. Причому як у фізичних пунктах продажу, так і в особистому кабінеті користувача на сайті УЗ.

27 листопада

Покладання квітів та вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років

10-00 - Меморіал пам'яті жертв Голодомору на перехресті вулиць Соборна-Юрія Кондратюка

10-30 - Пам'ятний знак жертвам репресій та померлим у часи Голодомору на Кладобище "Орел"

16-00 Всеукраїнська акція "Запали свічку"

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020

Про підсумки голосування з виборів депутатів  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ  /Переглянути/

Про підсумки голосування з виборів депутатів  до ЧЕРКАСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ  /Переглянути/

Фінансові звіти кадидатів на посаду міського голови/Завантажити/

Фінансові звіти політичних партій /Завантажити/

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ З ВИБОРІВ СМІЛЯНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ /Завантажити файл/

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ/Завантажити файл/

ПОСТАНОВА м. Сміла 09 листопада 2020 року № 95 Про реєстрацію Ананка Сергія Васильовича міським головою м. Сміла  /Завантажити файл/

Про реєстрацію обраних депутатів до Смілянської міської ради  /Завантажити файл/

ПОСТАНОВА 13 листопада 2020 року №99 Про реєстрацію обраних депутатів до Смілянської міської ради /Завантажити файл/

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " С  Т  А  Т  У  Т У   територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16.    Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU