Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

Правова допомога

11.01.2021 | 10:50

В службі містобудівного кадастру.

За звітний період служба містобудівного кадастру займалася формуванням та веденням банку даних містобудівного кадастру базового рівня шляхом введення реєстрації, оброблення, зберігання, оновлення, архівації та захисту кадастрової інформації.

Служба забезпечує реєстрацію, систематизацію, збереження проектних матеріалів,  генеральних планів міста, матеріалів з грифом «Для службовогокористування».

Ведеться реєстр назв вулиць на підставі топографічних планів та рішень органів місцевого самоврядування.

За запитами проектних організацій та громадян надано  182 інформацій про наявність обмежень у використанні земельних ділянок для виготовлення документаціїі з землеустрою щодо встановлення меж земельним ділянкам в натурі (на місцевості) з нанесеннямїх на схему меж зон планувальних обмежень у використанні вказаних земельних ділянок та надано 102 викопіювань з топографічного плану міста в масштабі 1:2000 на земельні ділянки.

Внесено в електроннийреєстр 296 справ.

 

У галузі земельних відносин

Відділом земельних відносин забезпечується робота по підготовці проектів рішень стосовно надання дозволів на розробку документації із землеустрою, передачі, вилучення земельних ділянок, поновлення договорів оренди землі, тощо. За 2020 рік підготовлено 352 проекти рішень.

Відділом ведеться черговість надання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для індивідуального гаражного будівництва. Станом на 30.12.2020 за поданими зверненнями в чергу для отримання земельних ділянок безоплатно у власність внесені: для індивідуального гаражного будівництва 19 осіб - учасників АТО та для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд 89 осіб, з них 53 учасники АТО.

Проведено інвентаризацію земельних ділянок масиву "Довжик", в результаті чого за пропозицією постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології, раціонального природокористування було винесено та прийнято 03.03.2020 на сесії міської ради рішення № 120-43VII "Про визнання рішень міської такими що втратили чинність". В зв'язку з цим було забезпечено 110 осіб земельними ділянками в тому числі і учасників АТО.

Підготовлено 62 проектів договорів оренди землі для реєстрації права оренди фізичними та юридичними особами та додаткових угод до договорів орендиз емлі. Продовжується робота по наповненню Муніципальної інформаційної системи, яка наразі забезпечує облік інформації за 1846 договорами оренди землі.

На запити Департаменту соціального захисту населення, Державної служби України у справі ветеранів війни та учасників АТО, управління праці та соціального захисту населення підготовлено 22 щомісячних звітів щодо забезпеченняучасників АТО та сімей учасників АТО земельними ділянками.

До Смілянської місцевої прокуратури підготовлено та направлено матеріали та розрахунки по 9 суб'єктах господарювання для вирішення питання щодо подання позовів до суду про примусову відшкодування несплаченої орендної плати за користування земельними ділянками.

Відділом готуються матеріали та виносяться для розгляду постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології, раціонального природокористування.

За пропозицією комісії підготовлено та прийнято сесією міської ради 4 рішення про включення до переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, 2 рішення про згоду на продаж земельних ділянок під власним нерухомим майном.

Також готуються матеріали та виносяться на розгляд комісії для проведення конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельнихторгів на конкурентних засадах.

Проведено аналіз суб'єктів господарювання, які використовують земельні ділянки на праві постійного користування, а саме земель промисловості. В результаті чого, підготовлено та прийнято 23.12.2020 рішення міської ради № 6-72/VIII "Про внесення змін до рішення міської рад від 25.06.2019 № 102-4/VII "Про встановлення ставок земельного податку, розміру орендної плати та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік в адміністративних межах Смілянської міської ради", яким внесені зміни в частині зменшення ставки земельного податку для земель з цільовим призначенням – 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

 

Протягом 2020 року  підготовлена Програма розроблення містобудівної документації у м. Сміла Черкаської області на 2021-2023 роки метою проведення робіт з експертизи Генерального плану, розроблення детальних планів території центральної частини міста та 53 мікрорайону та коригування комплексної схеми розміщення тимчасових споруд на території міста.

На підставі Програми розроблення містобудівної документації у м. Сміла Черкаської області на 2016-2020 роки управлінням архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста виконавчого комітету Смілянської міської ради в 2017 році укладено за результатами проведення відкритих торгів Договір з Державним підприємством "Науково-дослідний і проектний інститут містобудування" на розроблення генерального плану забудови міста у складі з планом зонування території, історико-архітектурним опорним планом та розділом "Інженерно-технічні заходи цивільного захисту" на особливий період.

28.09.2018 проведено громадське обговорення проекту зазначеної містобудівної документації, яка була погоджена з рекомендацією до затвердження за умови врахування зауважень та пропозицій громадськості. Проект Генерального плану м. Сміла, на час надання звіту, знаходиться на етапі погодження з профільними міністерствами та обласними управліннями.

З метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації території:

- підготовлено для затвердження та проведено процедуру громадського обговорення та слухань - 8 детальних планів території;

- надано дозволів на розробку проектів ДПТ – 7;

З метою впорядкування розміщення, облаштування і утримання тимчасових споруд, в тому числі пересувної торговельної мережі в м. Сміла 23.12.2020 прийнято рішення № 6-81/VIII на коригування комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Сміла, затвердженої рішенням міської ради від 27.10.2016 № 26-22/VII.

У поточному році:

- видано 13 паспортів прив'язки на розміщення тимчасових споруд;

- продовжено строк дії 34паспортів прив'язки,внесено зміни в 4 паспорти прив'язки;

- видано 7 містобудівних умов і обмежень на проектування об’єктів будівництва, внесено зміни в 3 містобуди;

- видано висновків про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки - 48

- розглянуто 105 звернень на розміщення зовнішньої реклами;

- надано дозволів на розміщення рекламоносіїв – 65, продовжено строк дії дозволів – 8.

- надано суб'єктам господарювання 6 розрахунків про сплату пайову участь у розвитку інфраструктури міста на суму 103 703 грн.

- підготовлено та видано 15 будівельних паспортів на будівництво садибних житлових будинків, господарських будівель та споруд та внесено 2 зміни до них.

- підготовлено на розгляд 56 рішення МВК, 31 рішення сесії у сфері містобудування.

Підготовлено 2 звіти про періодичне відстеження результативності регуляторних актів (по пайовому внеску та тимчасовим спорудам) та 1 звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта (зовнішня реклама).

Оприлюднення проектів містобудівної документації, рішень виконавчого комітету та сесії міської ради у засобах масової інформації – постійно.

 

 

 

 

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

21 квітня

16-00 Засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування 

22 квітня

10-00 Засідання постійної комісії з питань земельних відносин

14-30 Засідання виконавчого комітету міської ради, Мала зала Будинку рад 

23 квітня

11-00 Засідання профільної бюджетної комісії

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Надання житлових субсидій

КЕС

 

ОБЮ

 

NSZU

 

covid-19

 

 

 

 

FM-РАДІО «ТЯСМИН» 106.4