Закрити

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

14.06.2017 | 11:28

Відділ організаційної роботи виконавчого комітету Смілянської міської ради

/Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІ поверх, каб.13      e-mail:   vksmila@ukr.net

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Єфремов Віталій Володимирович

2-05-81

 

Відділ забезпечення  роботи міської ради  /Положення/

 

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІ поверх, каб.14      e-mail:   vira@smila-rada.gov.ua

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Мифодюк Леся Сергіївна

4-04-11

 

Відділ діловодства, контролю та звернень громадян     /Положення/

Адреса:  вул.Незалежності, 37, І поверх, каб.7      email:    cancelar@smila-rada.gov.ua

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Омельченко Людмила Петрівна

2-03-59​

 

Сектор інформаційно-аналітичної політики   /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІ поверх, каб.11    e-mail  svit-politika@smila-rada.gov.ua

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Завідувач

Головченко Олександр Євгенійович

4-21-55

 

Сектор кадрової роботи  /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІ поверх, каб.15      e-mail -

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Завідувач

Лагунова Наталія Олексіївна

2-00-71

 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності   /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІ поверх, каб.18      e-mail -

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Гол. Бухгалтер

Куценко Леся Іванівна

4-21-24

 

Відділ інформаційно-комп’ютерного забезпечення      /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІ поверх, каб.8      e-mail:   vikz@smila-rada.gov.ua

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Андросенко Олександр Павлович

2-07-08

 

Відділ обліку, приватизації житла     /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІ поверх, каб.12      e-mail:   gitlo@smila-rada.gov.ua

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Конча Ірина Олександрівна

2-05-70

 

Юридичний відділ

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІ поверх, каб.20     e-mail -

Начальник

Власенко Іван Іванович

4-32-20

 

Служба у справах дітей     /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІІ поверх, каб.      e-mail:  ssd@smila-rada.gov.ua

Години прийому:    Понеділок  з 9.00 до 16.00,  Вівторок  з 14.00 до 16.00, Четвер з 9.00 до 13.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник служби

Шуригіна  Ольга Вікторівна

2-02-31

Сектор опіки та піклування служби у справах дітей

Завідувач

Решетняк Ірина Володимирівна

2-02-26

 

Архівний відділ виконкому     /Положення/

Адреса:        email -

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Камянська Ольга Володимирівна

4-43-07

 

Центр надання адміністративних послуг     /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, І поверх      e-mail -

Години прийому:     з Пн., Вт., Чт. 8:00 до 16.00,  Ср. З 9.00 до 20.00, Пт. з 8.30 до 15.30  

  Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Проненко Людмила Василівна

4-23-73

 

Відділ державної реєстрації/Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, І поверх, каб.10      e-mail -

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Коваленко Марина Володимирівна

4-13-01

 

Відділ державного реєстру виборців      /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, І поверх, каб.6   e-mail -

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Хоменко Олена Вікторівна

2-02-95

 

Відділ з питань цивільного захисту та оборонної роботи      /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, вхід з боку магазину «Малина» e-mail -

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Лагунов Юрій Михайлович

4-21-29

 

Сектор мобілізаційної роботи

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІ поверх, каб.16      e-mail -

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Завідувач

Харченко Іван Миколайович

2-00-71

 

Інспекція з благоустрою, екології та забудови міста     /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІ поверх, каб.19      e-mail -

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

В.О.Начальника

Яценко Олександр Семенович

4-44-17

 

УПРАВЛІННЯ АРХІТЕКТУРИ, РЕГУЛЮВАННЯ ЗАБУДОВИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН МІСТА

/Положення/

 

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник Управління

Клименко Михайло Володимирович

4-45-58

Сектор бухгалтерського обліку та контролю

Гол.Бухгалтер

Демиденко Тамара Петрівна

4-45-58

Відділ земельних відносин

Начальник

Гутник Людмила Петрівна

4-45-58

Відділ планування та регулювання забудови

Начальник

Кучерук Тетяна Павлівна

4-45-58

Служба містобудівного кадастру

Начальник

Клочай Оксана Анатоліївна

4-45-58

Сектор геодезії, топографії та інженерних комунікацій

Завідувач

Гусар Наталія Валентинівна

4-45-58

 

УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ      /Положення/    e-mail:  sm.y-ekonomiki@ukr.net

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37 (ІІ поверх),

бульв. графа Олексія Бобринського, 2  (ІІІ поверх)

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник Управління

Плакса Олександр Михайлович

2-00-94

Відділ комунального майна

Начальник

Матвєєнко Лариса Вячеславівна

4-44-75

Відділ бухгалтерського обліку та контролю

Гол.Бухгалтер

Міцкевич Олена Андріївна

4-20-34

Сектор приватизації

Завідувач

Кравченко Наталія Федорівна

4-20-34

Сектор економічного аналізу та інвестицій

Завідувач

Одородько Ольга Віталіївна

2-00-94

Відділ  торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів

Начальник

Божко Оксана Петрівна 

4-43-61

 

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ      /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Соборна,83      e-mail -

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Бобошко Ірина Іванівна

4-00-30

 

ВІДДІЛ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

 

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Стуженко Микола Анатолійович

4-04-72

 

УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

 

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Зборівська Валентина Петрівна

4-44-93

ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМ ФОНДОМ

Начальник

Давиденко Олександр Олександрович

 

Відділ благоустрію

Заст.Начальника Управління

Волошин Віктор Валерійович

4-32-29

Відділ тарифної політики, контролю та аналізу діяльності житлово-комунальних підприємств

Начальник

Савчук Леся Іванівна

4-13-80

Відділ бухгалтерського обліку та контролю

Гол.Бухгалтер

Іванова Ганна Іванівна

4-13-86

Відділ енергозбереження та інвестицій

Начальник

Зацаринна Ірина Станіславівна

4-32-29

 

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до  17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник Управління

Незнанова Наталія Олексіївна

4-24-23

Відділ освіти

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту

Начальник

Маслюк Наталія Сергіївна

4-50-96

 

МІСЬКЕ ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ     /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІІ поверх

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник Управління

Сватко Галина Ярославівна

4-24-73

Відділ до плануванню бюджету та фінансуванню установ бюджетної сфери

Заст.Начальника Управління

Любченко Юлія Євгеніївна

4-23-89

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Гол.Бухгалтер

Геріх Ірина Вікторівна

4-43-85

Відділ контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

Начальник

Кононенко Наталія Анатоліївна

4-30-65

Відділ планування доходів та

 фінансуванню установ виробничої сфери

Начальник

Нестеренко Роберт Петрович

4-73-19

 

 

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ     /Положення/

 

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник Управління

Прокофєв Микола Олександрович

4-23-87

Відділ фінансів та бухгалтерського обліку

Гол.Бухгалтер

Цьома Олена Данилівна

4-03-16

Сектор виплат

Завідувач

Наталенко Інна Петрівна

4-60-49

Відділ з питань праці та охорони праці

Заст.Начальника Управління

 

4-04-14

Сектор по роботі з постраждалими внаслідок аварії на ЧАЕС

Завідувач

Ярославцева Наталія Анатоліївна

4-65-68

Відділ з питань обслуговування  інвалідів, ветеранів війни та праці

Начальник

Матюха Світлана Юріївна

 

Відділ державних соціальних інспекторів

Заст.Начальника Управління

Костюченко Дмитро Володимирович

4-23-87

Сектор персоналу

Завідувач

Гончаренко Людмила Миколаївна

4-60-49

Відділ  грошових  виплат  та  компенсацій

Начальник

Коляда Людмила Євгеніївна

4-65-68

Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення

Начальник

Чумак Юлія Вікторівна

4-43-48

 

СМІЛЯНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

/Положення/

Вул.Соборна, 91, офіс 217, 218

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Директор

Гончаренко Інга Вікторівна

4-62-07

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

22 листопада

10.00 - Зустріч із журналісткою Вікторією Пожар «Будь патріотом – дивись українське» до всесвітнього дня телебачення, Центральна дитяча бібліотека

12.00 - Інформаційна година корисних знань: «Почесна професія — залізничник», Центральна дитяча бібліотека

14.00 - Ігротека настільних ігор, Бібліотека філія №5

14.00 – Година пам’яті «Пекучий біль мого народу» до Дня пам’яті жертв голодоморів, Клуб мікрорайону Мала Яблунівка

23 листопада

10.00 - Мітинг-реквієм до До пам'яті жертв Голодоморів, Пам'ятний знак жертвам Голодоморів та політичних репресій, кладовище "Орел" 

10.00 - Обласний спортивно-масовий захід серед школярів "Gool Games", Заклад загальної  середньої освіти № 11

13.30 - Культурно-просвітницький захід "Голодомор: пам'ятаємо, щоб жити" у рамках проекту "Сміла Incognita", Міський будинок культури, мала зала

15.00 - Молодіжна акція "Передай свічку пам'яті" до Дня пам'яті жертв голодомору та політичних репресій, Майдан Слави (центральна площа)

 15.20 - Хода за участю громадськості міста, Майдан Слави - Меморіал пам'яті жертв Голодоморів

16.00 - Всеукраїнська акція "Запали свічку пам'яті у своєму вікні"

25  листопада   

12.00 - Літературні посиденьки: «Миті життя Ярослава Стельмаха» до 70-річчя від дня народження Ярослава Стельмаха, українського письменника, Спеціалізована бібліотека філія для дітей ім.Т.Шевченка

14.00 - Вечір відпочинку в любительському об’єднанні «Надвечір’я» «Мелодії країни осені…», Будинок культури ім. Т.Г.Шевченка

26  листопада

11.00 - Вулична акція "Світ без насильства", Майдан Слави (центральна площа)

13.30 - Урок - знайомство «Розстановка книг за системою УДК», Спеціалізована бібліотека філія для дітей ім.Т.Шевченка

14.30 - Особистий прийом громадян заступником міського голови Павлом Іщенком

27  листопада

12.00 - Концерт творчого колективу «Світлиці» та клубу для людей поважного віку «Відпочинок» «Проводи  осені», Міський будинок культури

12.30 - Вікторина «Хто самий розумний», Спеціалізована бібліотека філія для дітей ім. Т.Шевченка

13.30 - Година інтерактивного спілкування  «Домашнє  насильство? Протидій!» до щорічної  Міжнародної акції «16 днів проти насильства»,  Бібліотека філія №2

14.30 - Чергове засідання виконавчого комітету, Будинок рад, мала зала

28 листопада

11.00 - Сесія міської ради, Будинок рад, сесійна зала

29 листопада

10.00 - Особистий прийом громадян заступником міського голови Павлом Кондратенком

30 листопада

14.00 – Концерт «Осінні мелодії», Клуб мікрорайону Гречківки

 

 

 

 

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ