14.04.2021 | 15:09

За сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту 14 травня 2021 року до Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї у приміщенні міського будинку культури відбудеться міський фестиваль - конкурс «Сузір’я талантів багатодітної сім’ї - 2021».

Тематика Фестивалю: «Щаслива дитина – Щаслива родина – Щаслива Україна!».

Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

- «вокальне мистецтво»;

-  «хореографія»;

- «музичне виконання»;

- «художнє та авторське виконання».

Виступи оцінюються журі за відповідними критеріями:

1. «Вокальне мистецтво» - відповідність тематиці Фестивалю, чистота інтонування, відповідність репертуару вокально-технічним і віковим особливостям виконавця, володіння навичками вокального мистецтва, виконавська майстерність, сценічна культура; тривалість виступу - до 4 хвилин.

2. «Хореографія» - оригінальність постановки номера, дотримання танцювальної техніки, виконавська та акторська майстерність, гармонійність музичного і танцювального матеріалу, естетика костюмів і реквізиту, якість музичного супроводу, відповідність тематиці Фестивалю, загальне артистичне враження; тривалість виступу - до 7 хвилин.

3. «Музичне виконання» - відповідність тематиці Фестивалю, творча індивідуальність, техніка виконання, різноплановість репертуару, емоційність виконання, сценічна культура; тривалість виступу - до 4 хвилин;

4. «Художнє та авторське виконання» - виконавська та акторська майстерність, естетика костюмів і реквізиту, якість музичного супроводу (за бажанням), відповідність тематиці Фестивалю, загальне артистичне враження; тривалість виступу - до 4 хвилин.

Кожен учасник може брати участь у 1 номінації.

Увага! Художні номери, що оцінювалися у попередні роки, на Фестивалі не розглядаються!

Участь у Фестивалі є безкоштовною.

Учасниками Фестивалю є діти, які зареєстровані та проживають в м.Сміла:

- діти з багатодітних  сімей (перебувають в Єдиному банку даних багатодітних сімей м. Сміла та мають посвідчення дитини з багатодітної сім’ї) та малозабезпечених сімей (відповідно до законодавства, одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям і мають відповідну довідку, дійсну на момент проведення Фестивалю);

- діти інших соціально незахищених категорій, виступ яких відповідає тематиці Фестивалю, а саме:

- діти-сироти;

- діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти з інвалідністю, здатні до самообслуговування;

- діти,  один  з  батьків  яких  загинув (пропав безвісти)  у  районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній  операції;

- діти учасників бойових дій;

- діти, один з батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;

- діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

- діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків.

Вік учасників: від 6 до 23 років.

Бажаючі взяти участь у Фестивалі можуть зв’язатися з організаторами за т. 2-02-18 або ел.адресою: smila-moloda@ukr.net

Запрошуємо взяти участь у фестивалі – конкурсі «Сузір’я талантів багатодітної сім’ї - 2021» творчо обдарованих дітей та молодь міста відповідно до категорій. Бажаємо успіхів та перемог!

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту