Закрити

Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

Правова допомога

14.06.2017 | 11:14

Фракція Смілянської міської організації  партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

1.

Голуб Анатолій Андрійович

голова фракції

2.

Прусс Володимир Миколайович

 

3.

Федун Віталій Вікторович

 

Фракція Смілянської міської організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів –Укроп»

1.

Глущенко Володимир Олександрович

голова фракції

2.

Давиденко Василь Іванович

 

3

Кривко Антон Іванович

 

4.

Перемей Вячеслав Анатоліїович

 

Фракція Смілянської міської партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

1 Дериземля Ольга Іванівна голова фракції

2

Салов Володимир Іванович

 

3

Старіков  Андрій Григорович

 

4

Трусов Валерій  Євгенійович

 

Фракція Смілянської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Черкащани»

1 Стригун Анатолій Миколайович голова фракції
2 Ткаченко Ольга Петрівна  

3

Заріцький Костянтин Ростиславович

 

4

Зборівська Валентина Петрівна

 

5 Лихолай Віктор Олексійович  
6 Нікітченко Ольга Петрівна  
7 Портянко Василь Петрович  

Фракція Смілянської міської організації Черкаської обласної політичної партії «Сила громад»

1

Хоменко Роман Миколайович

голова фракції

2

Голубніченко Світлана Анатоліївна

 

3

Пляченко Олександра Володимирівна

 

Фракція Смілянської міської організації Аграрної партії України

1

Абажей Петро Іванович

голова фракції

2

Ткаченко Ігор Миколайович

 

3

Синьогуб Костянтин Іванович

 

4 Тарнавський Юрій Михайлович  
5 Бердецький Володмир Борисович  

 

Депутатська група «Сміляни»

 

1

Заріцький Костянтин Ростиславович

ВО «Черкащани»

2

Кривко Антон Іванович

Українське об’єднання патріотів –Укроп

3

Примак Володимир Андрійович

ВО «Батьківщина»

4

Собко Володимир Іванович

Радикальна партія О. Ляшка

5

Стригун Анатолій Миколайович

ВО «Батьківщина»

6

Цаподой Сергій Васильович

Блок Петра Порошенка

7 Портянко Василь Петрович Політична партія "Патріот"

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

25 лютого

11.00 - Зустріч з дитячою письменницю Юлією Гончар до Міжнародного дня рідної мови, Центральна бібліотека для дітей

14.00 - Фінальні змагання з баскетболу, Заклад загальної середньої освіти № 11

16.00 Відбірковий етап обласного фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини-2020», Будинок дитячої та юнацької творчості

26 лютого

12.00 – Урочистості до 10-річчя від дня заснування клубу ремесел «Дивина», Міський будинок культури

14.30 - Засідання виконавчого комітету

16.00 Відбірковий етап обласного фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини-2020», Будинок дитячої та юнацької творчості 

27 лютого

11.00 - Сесія міської ради

16.00 Відбірковий етап обласного фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини-2020», Будинок дитячої та юнацької творчості

17.00 - Участь у відкритій першості ДЮСШ «Олімп» (відділення веслування на байдарках і каное) із ОФП, Заклад загальної середньої освіти № 6

28 лютого 

11.00 - Прийом по особистим питанням громадян заступником міського голови Павлом Кондратенко

13.00 - Концерт у музично – поетичній вітальні  «Подих весни», Міський будинок культури

13.00 - Урочистості з нагоди ювілею гімназійної газети «Дзвоник», НВК «Загальноосвітня школа І ступеня -гімназія  імені В.Сенатора" 

15.00 - Народознавчі вечорниці в жіночому клубі Любисток «Масляній всі раді», Бібліотека філія №4

15.30 - Пізнавально-розважальна програма «Зустрічаймо Масляну!», Будинок дитячої та юнацької творчості

29 лютого

10.00 - Обласні змагання з баскетболу, Заклади загальної середньої освіти № 11, 12

10.00 - VІІ тур Відкритого чемпіонату м. Сміла з волейболу 2020 року «Патріоти Смілянщини – рідній Україні», НВК «Ліцей - загальноосвітня школа  І-IІІ ступенів «Лідер»

12.00 - Міське свято Масляної, Центральна площа міста

15.00 - Вечір відпочинку у клубі для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури

1 березня

11.00 - VІ тур Відкритого чемпіонату м. Сміла з футзалу, Спортивний комплекс «Авангард»

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ