Закрити

Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

Правова допомога

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

14.06.2017 | 11:14

Фракція Смілянської міської організації  партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

1.

Голуб Анатолій Андрійович

голова фракції

2.

Прусс Володимир Миколайович

 

3.

Федун Віталій Вікторович

 

Фракція Смілянської міської організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів –Укроп»

1.

Глущенко Володимир Олександрович

голова фракції

2.

Давиденко Василь Іванович

 

3

Кривко Антон Іванович

 

4.

Перемей Вячеслав Анатоліїович

 

Фракція Смілянської міської партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

1 Дериземля Ольга Іванівна голова фракції

2

Салов Володимир Іванович

 

3

Старіков  Андрій Григорович

 

4

Трусов Валерій  Євгенійович

 

Фракція Смілянської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Черкащани»

1 Стригун Анатолій Миколайович голова фракції
2 Ткаченко Ольга Петрівна  

3

Заріцький Костянтин Ростиславович

 

4 Лихолай Віктор Олексійович  
5 Нікітченко Ольга Петрівна  
6 Портянко Василь Петрович  

Фракція Смілянської міської організації Черкаської обласної політичної партії «Сила громад»

1

Хоменко Роман Миколайович

голова фракції

2

Голубніченко Світлана Анатоліївна

 

3

Пляченко Олександра Володимирівна

 

Фракція Смілянської міської організації Аграрної партії України

1

Абажей Петро Іванович

голова фракції

2

Ткаченко Ігор Миколайович

 

3

Синьогуб Костянтин Іванович

 

4 Тарнавський Юрій Михайлович  
5 Бердецький Володмир Борисович  

 

Депутатська група «Сміляни»

 

1

Заріцький Костянтин Ростиславович

ВО «Черкащани»

2

Кривко Антон Іванович

Українське об’єднання патріотів –Укроп

3

Примак Володимир Андрійович

ВО «Батьківщина»

4

Собко Володимир Іванович

Радикальна партія О. Ляшка

5

Стригун Анатолій Миколайович

ВО «Батьківщина»

6

Цаподой Сергій Васильович

Блок Петра Порошенка

7 Портянко Василь Петрович Політична партія "Патріот"

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

6 червня

День журналіста України

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ

 

covid-19

 

 

 

 

NSZU