08.10.2020 | 15:29

З метою посилення державного нагляду (контролю) за проведенням профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню захворювань, спричинених коронавірусом COVІD -19, під час карантину з 12.03.2020 по 06.10.2020 фахівцями Смілянського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області проведено 685 комісійних перевірок (закладів громадського харчування, продовольчої, непродовольчої торгівлі, перукарень, закладів освіти, агропродовольчих ринків, гуртожитків та інших). Порушення санітарних норм і правил, протиепідемічних заходів, визначених постановами Головного державного санітарного лікаря України, були виявлені при 303-х перевірках, що складає 44,2%. Комісійні перевірки проводились спільно із представниками органів місцевого самоврядування, із залученням засобів масової інформації.

Найбільш характерні порушення:

- недотримання дезінфекційного, маскового режиму;

- не організовано температурний скринінг працівників;

- не організовано централізований збір використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок, з подальшою утилізацією;

- не організовано вологе прибирання приміщень, поверхонь кожні 2 години;

- недотримання персоналом правил особистої гігієни.

За результатами проведених перевірок складено 68 протоколів про адміністративні правопорушення у сфері санітарного законодавства, винесено 68 постанов про накладення штрафів. Керівникам підприємств, установ направлено 748 пропозицій щодо усунення виявлених порушень, на адресу органів влади, місцевого самоврядування, причетних управлінь, відомств, організацій спрямовано 125 інформацій.

При перевірках фахівці роз’яснювали суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність з надання послуг у закладах громадського харчування, торгівлі продовольчими, непродовольчими товарами та інших про важливість дотримання запроваджених обмежень.

Смілянське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області продовжує вживати заходів щодо приведення об’єктів до максимальних рівнів безпеки, створення мінімальних ризиків можливості виникнення та поширення інфекційних захворювань та усвідомлення суб’єктами господарювання і суспільством відповідальності за здоров’я та життя населення.

Ще раз нагадуємо, що при перших проявах захворювання слід негайно викликати лікаря.

19 січня

ВОДОХРЕЩА

Служби та освячення води на подвір`ї православних церков міста

20 січня

15-00 Засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції

21 січня

14-00 Засідання профільної комісії міської ради з гуманітарних питань

14-30 Обговорення проєктів рішень у постійних комісіях

22 січня

День Соборності України

10-00 Покладання квітів до пам`ятника Т.Шевченку,    Привокзальна площа залізничної станції ім. Т.Шевченка

10-30 Покладання квітів до пам`ятного знаку Смілянському полковнику   Вільного козацтва Якову Водяному, Привокзальна площа Північного вокзалу станції ім. Т.Шевченка

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU