1. Інформація про орендодавця/балансоутримувача/орендаря (найменування, його місцезнаходження і контактні дані):

Орендодавець:

Управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради, код ЄДРПОУ 22799133, м. Сміла, вул. Незалежності, 37, тел. (04733) 24234, електронна адреса: sm.y-ekonomiki@ukr.net, sm.yekonom@gmail.com.

Балансоутримувач:

Комунальне підприємство «Готельний комплекс «Сміла», код ЄДРПОУ 32480477,

м. Сміла, вул. Соборна, 91, тел. 063 896 35 81 електронна адреса: hotelsmila@ukr.net

Орендар: Акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» Філія – Черкаське обласне управління АТ «Ощадбанк»

2. Інформація про об’єкт:

Назва об'єкта: частина приміщення на першому поверсі будівлі готелю «Сміла» загальною площею 2,0кв.м

Опис об'єкта:

Частина приміщення на першому поверсі будівлі готелю «Сміла». Технічний стан об’єкта: фундамент – бетонний, стіни – цегляні, облицьовані плиткою, перекриття – залізобетонні плити, покрівля – руберойд на бітумній мастиці, підлога – бетонна, сходи – залізобетонні; віконні та дверні прорізи – металопластикові. Об’єкт забезпечено комунікаціями електромережі. Поверховий план об’єкта – додається.

Адреса місцезнаходження активу:

20701, Україна, Черкаська область, м. Сміла, вул. Соборна,91

Загальна площа будівлі, до складу якої входить об'єкт оренди, кв.м: 3240,7кв.м

Загальна площа об'єкту оренди, кв.м.: 2,0кв.м

Корисна площа об'єкту оренди, кв.м.: 2,0кв.м

Номер поверху або поверхів: перший поверх чотирьох поверхової будівлі.

Технічний стан об'єкта оренди: задовільний

Місце розташування об’єкта в будівлі: надземний

Централізоване опалення присутнє: Ні

Чи приєднаний об'єкт оренди до електромережі: Так

Ліфт присутній: Ні

Пожежна сигналізація присутня: Ні

Газифікація присутня: Ні

Лічильник опалення присутній: Ні

Інтернет присутній: Так

Телефонізація присутня: Так

Охоронна сигналізація присутня: НІ

Каналізація присутня: Ні

Вентиляція присутня: Ні

Водозабезпечення присутнє: Ні

3. Проект договору оренди: додається

4. Цільове призначення

- розміщення  банкомата. .

5. Умови оренди майна:

- розмір орендної плати становить 347,71грн. без ПДВ (відповідно до Методики розрахунку орендної плати).

Нарахування ПДВ на суму орендної плати здійснюється згідно з чинним законодавством та в повному обсязі спрямовується Орендарем на рахунок балансоутримувача.

Індексація орендної плати – розмір орендної плати за кожний наступний місяць визначається шляхом коригування орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за наступний місяць.

- строк оренди – 2 роки 11  місяців.

- сума авансового внеску 695,42без ПДВ,

- сума запозичу вального депозиту – 6000 грн.

6. (Контактні дані працівника балансоутримувача/орендодавця,  відповідального за ознайомлення заінтересованих осіб з об’єктом оренди:

Від орендодавця: Чернявська Надія Василівна, тел. (04733) 2-42-34.

Від балансоутримувача:   Тарнавський Юрій Михайлович, тел. 063 896 35 81

Час і місце проведення огляду об’єкта: у робочі дні з 8.00 до 13.00 за місцезнаходженням об’єкта: м. Сміла, вул. Соборна, 91. Заяви на огляд приймаються на електронну пошту: sm.y-ekonomiki@ukr.net, sm.yekonom@gmail.com, hotelsmila@ukr.net

7) Найменування установи (банку, казначейства), її місцезнаходження та номери рахунків у національній та іноземній валюті, відкритих для проведення орендарем розрахунків за орендовані об’єкти;

Сума авансового внеску 695,42без ПДВ (становить дві місячні орендні плати), яка сплачується у відсотковому відношенні:

1. Балансоутримувач - 100 відсотків

Реквізити балансоутримувача для сплати коштів/орендної плати за активи (майно): Комунальне підприємство «Готельний комплекс «Сміла»

код: 32480477

р/р UA 773052990000026004041602079

Назва банку : АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Сума забезпечувального депозиту в розмірі 6000,00грн без ПДВ, який встановлюється в розмірі двох місячних орендних плат, але в будь-якому разі у розмірі не меншому, ніж розмір мінімальної заробітної плати станом на перше число місяця, в якому укладається цей договір, сплачується на рахунок:

Отримувач: Управління економічного розвитку ВК СМР

код: 22799133

р/р UA 268201720355269011083036462

МФО 820172

банк: Держказначейська служба України, м. Київ

Призначення платежу: Забезпечувальний депозит за оренду об’єкта (м. Сміла, вул. Соборна, 91).

8. Інша додаткова інформація, визначена орендодавцем

Орендар відшкодовує балансоутримувачу витрати, на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг, тощо.

Орендар  сплачує забезпечувальний депозит у розмірі, визначеному примірним договором оренди.

Начальник управління

економічного розвитку                                                                              Сергій ЗАЙЦЕВ

29.03.2023 о 10.00 - чергова сесія

субота-неділя 9:00 до 16.00