27.11.2022 | 17:49

Смілянська міська рада з 21 по 25 листопада за сприяння волонтерів та благодійників продовжила надавати допомогу вимушеним переселенцям, постраждалому цивільному населенню в умовах воєнного стану, яким передано продуктові набори, до складу яких входять макаронні вироби, крупа, цукор, рибні консерви, тушонка, чай, печиво, мед, згущене молоко.

Продовжуємо співпрацю та дякуємо волонтерам, які передають благодійну допомогу військовослужбовцям Збройних Сил України, що тримають оборону та знищують ворога на передових позиціях.

Так, представникам БФ "Допоможемо армії разом" передано 3 маскувальні сітки, сплетені освітянами, та продукти харчування: макаронні вироби - 10 кг, вермішель швидкого приготування - 20 шт., рибні та овочеві консерви - 11 шт., арахісове масло - 4 б., цукор - 3 кг, чай - 4 уп.

Продовжуємо співпрацювати з Християнською Євангельською церквою "Шлях спасіння" в особі Віталія Малишевського. Цього тижня 42 родини (89 осіб) із числа внутрішньо переміщених отримали продуктові набори, дитяче харчування, одяг, теплі ковдри тощо.

Центром соціальних служб було надано допомогу:

163 особи ( 56 родин) отримали гуманітарну допомогу.

67 родин отримали допомогу речами ( 89 осіб), а також діти отримали розвиваючі іграшки відповідно до свого віку.

Психологічну консультацію отримала 31 родина (34 особи).

За сприяння релігійної громади церкви «Блага Вість» 44 родини ВПО (120 осіб) залучено до отримання харчових наборів.

За програмою із емоційної підтримки сімей у період війни працювала група батьків (12 учасників).

Відбулась робоча зустріч із планування майбутніх проектів в 2023 році з партнерами ГО «Київський Діалог».

___.___.2023 о ___.___ - ______________

субота-неділя 9:00 до 16.00