Закрити
26.01.2023 | 12:42

25 січня відбулася чергова сесія міської ради, участь у якій взяли 24 депутати.

Перед початком пленарного засідання ради міський голова Сергій Ананко вручив грамоти виконавчого комітету Смілянської міської ради співробітникам Смілянської станції екстреної швидкої медичної допомоги та пам'ятні подарунки. За вагомий внесок у забезпечення надання висококваліфікованої допомоги військовослужбовцям та цивільному населенню в умовах воєнного стану на території Херсонщини, за кожне врятоване життя та за геройське служіння народу України нагороджені: 

- старший лікар - Демків Костянтин;

- фельдшери - Копиленко Вадим та Шевченко Олександр;

- водій - Ігнатьєв Андрій.

У пам'ять про загиблих присутні  вшанували хвилиною мовчання захисників України та усіх мирних громадян, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.

На порядок денний було винесено 108 проєктів рішень. Детально розглянули проєкт щодо перейменування 48 вулиць та провулків міста. В результаті обговорення з переліку об’єктів топономіки було виключено 3 спірні вулиці. 

Також, за ініціативи служби у справах дітей, було прийнято рішення, у результаті якого буде придбано генератори для трьох дитячих будинків сімейного типу.

Загалом, депутатами прийнято 107 рішень, в числі яких виділення коштів мешканцям міста, які опинилися в складних життєвих обставинах, низка бюджетних цільових програм, рішень, що стосуються комунального майна міста та діяльності комунальних підприємств, а також питання земельних відносин та містобудування.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

29.03.2023 о 10.00 - чергова сесія

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн