13.10.2021 | 09:05

Наша громада взяла участь у конкурсі найкращих інвестиційних індустріальних ділянок в Черкаській області „Індустріальна ділянка Черкащини. 2021“. Працівники міського управління економічного розвитку підготували потрібний пакет документів та доклали максимум зусиль, щоб смілянська ділянка greenfield вийшла у фінал конкурсу. Конкурс організований Департаментом регіонального розвитку Черкаської ОДА у партнерстві з Польською Агенцією Інвестицій і Торгівлі (ПАІТ) та Черкаською агенцією регіонального розвитку. Представник цих структур приїздили, щоб безпосередньо на місцевості оглянути ділянку, що подана на конкурс. Індустріальний парк у Смілі планують розмістити на ділянці в 49 га на околиці міста на Кам’янській трасі.

За умовами конкурсу незабаром буде обрано три індустріальні ділянки на Черкащині. Переможцям буде надано консультаційну допомогу у підготовці інвестиційних пропозицій щодо ділянок, які є привабливими для інвестування та перекладі пропозицій на англійську мову. Також інформація про ділянки буде розміщена в каталозі інвестиційних пропозицій Greenfields&Brownfields 2.0 (українською та англійською мовами) та у подальшому презентуватиметься потенційним інвесторам.

25.10.2021 о 14.30- депутатські слухання

27.10.2021 о 10:00 - сесія міської ради