Закрити
31.01.2023 | 21:22

Сьогодні підписали Меморандум про співробітництво між ГО «Українські Гуманітарні Ініціативи» та виконавчим комітетом Смілянської міської ради. Ця громадська організація є офіційним представником міжнародного дитячого фонду ООН UNICEF. Співробітництво буде полягати в питаннях соціальної підтримки сімей із дітьми, посиленні соціальної згуртованості між внутрішньо переміщеними особами та мешканцями приймаючої громади, а також запровадженні рівноправного доступу до інтегрованих соціальних послуг для дітей та їх родин.

Фактично у рамках цієї співпраці вже незабаром розпочне діяти «Дитяча точка СПІЛЬНО» у Будинку культури ім.Т.Г.Шевченка. Це простір для батьків і дітей. Наразі вже здійснюється ремонт визначеного приміщення.     

Поспілкувались з представником партнерів UNICEF «Дитяча точка СПІЛЬНО» в Черкаській області Інгою Ковбасою стосовно роботи цього простору. У дитячій точці  допомагатимуть не тільки дітям, але і їхнім батькам, які можуть спокійно залишити своїх чад в безпечному місці. Тут завжди буде світло, можна випити гарячого чаю та поспілкуватись і погратись. Це буде осередок підтримки родин і смілян, і з числа ВПО в мікрорайоні Шевченка.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

29.03.2023 о 10.00 - чергова сесія

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн