26.09.2022 | 12:15

Смілянська міська рада з 19 по 23 вересня за сприяння волонтерів та благодійників продовжила  надавати допомогу вимушеним переселенцям, яким передано продуктові набори, дитяче харчування тощо.

Продовжуємо співпрацювати з волонтерами, які активно допомагають постраждалому цивільному населенню в умовах воєнного стану. Так, волонтеру Павлу Кавуну передали продукти харчування: олію - 24 шт., крупи різні (пшеничну, ячну, пшоно) - 75 кг, макаронні вироби - 10 кг.

Дякуємо за допомогу підприємцю Роману Натальченку, який також передав волонтеру 100 банок каші з м'ясом. Ця допомога доставлена в деокуповані райони Харківської області.

Продовжуємо активну співпрацю з волонтерами, які передають отриману допомогу військовослужбовцям ЗСУ на передові рубежі захисту нашої держави. Так, представникам ГО "Центр журналістики та соціальних досліджень" передано: макаронні вироби - 10 кг, крупи різні - 50 кг, дезінфікуючий засіб - 2 уп.

Протягом тижня передали благодійну допомогу закладам охорони здоров'я, які надають послуги і смілянам, і внутрішньо переміщеним особам, що наразі проживають у місті.

Так, КНП "Смілянська міська лікарня" передали: дезінфікуючі засоби - 22 шт., засоби жіночої гігієни - 2 ящ., медичні засоби (ліки від діареї) - 10 уп.

Амбулаторії сімейної медицини (дитячій поліклініці) передали: дитячі підгузки - 23 уп., дитяче харчування (пюре) - 56 б., дитяче харчування (суміші) - 100 шт., молоко, сухе молоко - 21 шт., дієтичні суміші та добавки для дітей - 14 шт., дезінфікуючий засіб - 4 уп.

Дякуємо за надану допомогу заступнику голови Черкаської районної ради Олександру Гончаренку, помічниці депутата Черкаської обласної ради Олександра Воскобойніка Наталії Старіковій, які передали дитячі підгузки та харчування.

Продовжуємо співпрацювати з Християнською Євангельською церквою "Шлях спасіння" в особі Віталія Малишевського, які щотижня проводять заходи для внутрішньо переміщених родин, що проживають в нашому місті.За два тижні 114 родин (245 осіб) отримали продуктові набори, одяг, засоби гігієни.

Центром соціальних служб було надано допомогу:

98 осіб ( 20 родин) отримали гуманітарну допомогу

17 родин отримали допомогу речами ( 25 осіб) а також діти отримали розвиваючі іграшки відповідно до свого віку.

Психологічну консультацію отримало 16  родин (17 осіб )

Продовжується курс із підвищення батьківських навичок  «Секрети батьківства», яий проходить 13 осіб.

Продовжуються заняття із формування навичок швидкочитання ,в яких залучено 38 осіб.

Продовжується тренінговий курс для дітей 8-12 років «Дитинство має колір» (11 осіб).

Стартував курс «П’ять мотиваційних зустрічей», в якому будо залучено 20 осіб.

Проект на згуртування громади, а тренінг в рамках проекту «Вирішення конфліктів мирним шляхом» ( 20 осіб)

Проходить курс Школи Безпеки «Навчіть дитину захищатись» для молодшої групи дітей (4 осіб).

За сприяння релігійної громади церкви  «Блага Вість» 38 родин ВПО  ( 89 осіб) залучено до отримання харчових наборів.

Також у ДОТ «Тимурівець» було надано гуманітарну допомогу (22 родини).

Графік прийому внутрішньо переміщених осіб  та видача гуманітарної допомоги відбуватиметься:

Вівторок з 9:00 до 16:00.

Четвер з 9:00 до 16:00.