про оприлюднення проекту

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб виконавчий комітет Смілянської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Смілянської міської ради "Про внесення змін до рішення міської ради від 09.06.2021 № 16-2/ VIII "Про встановлення ставок земельного податку та пільг зі сплати земельного податку в адміністративних межах Смілянської міської ради".

Зауваження і пропозиції до проекту рішення приймаються в письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення зазначеного регуляторного акту на офіційному веб-сайті Смілянської міської ради.

Пропозиції та зауваження до проекту рішення можна надати управлінню архітектури (бульвар графа Олексія Бобринського, 2, Будинок Побуту, кімната 319) або до міської ради (кімн. 7 Будинку Рад на вул. Незалежності, 37), для узагальнення та представлення на розгляд міській раді.

___.___.2023 о ___.___ - ______________

субота-неділя 9:00 до 16.00