13.10.2021 | 08:14

Щиро вітаю вас із Днем захисників та захисниць України, а також з великим православним святом –Покрови  Пресвятої Богородиці. Саме Божа Матір здавна вважалась захисницею українського козацтва, а тепер – і  українського війська.

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто присвятив своє життя захисту рідної держави, хто, виконуючи свій обов’язок боронить нашу землю на сході України, всіх, хто ціною свого життя вписав в історію свої героїчні імена.
Завдяки сміливості, витримці і героїзму українських військовослужбовців увесь світ побачив, що ми – народ, який гідно відстоює свою незалежність і має право вільно жити на рідній землі.

В цей святковий день щиро бажаю вам, дорогі захисники та захисниці,  міцного здоров'я, сили духу, віри у краще майбутнє нашої держави. Нехай всюди нас оберігає Покров Пресвятої Богородиці. І приклад наших славних предків – козаків й надалі надихає вас на захист Батьківщини і рідного народу.

Слава героям-захисникам та захисницям України!

25.10.2021 о 14.30- депутатські слухання

27.10.2021 о 10:00 - сесія міської ради