Закрити
26.01.2023 | 19:29

Сьогодні наше місто знову у жалобі, ми попрощалися із захисником України, який поліг у бою з російськими загарбниками. У Донецькій області, поблизу населеного пункту Соледар, Бахмутського району загинув смілянин, старший солдат, командир аеромобільного відділення Олександр Мачульський. Йому назавжди залишиться 25...

До війни Олександр Костянтинович навчався у гімназії імені В.Т. Сенатора. Закінчив з відзнакою Знам'янське залізничне училище, де здобув фах помічника машиніста тепловоза.

У 2020 році, наш Герой, підписав контракт і вступив на службу до Збройних Сил України. Вдома його підтримували і чекали - мама, тато, дружина та маленька донечка, але не судилося...На жаль, внаслідок важких поранень несумісних з життям, отриманих в результаті ворожого артилерійського обстрілу, відважний воїн загинув.

Ми вдячні Олександру за те, що він до кінця залишився вірним своєму обов'язку і був справжнім громадянином своєї країни!

Важко підібрати слова, щоб загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В ці гіркі хвилини поділяємо горе рідних, близьких, друзів і побратимів нашого захисника. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

29.03.2023 о 10.00 - чергова сесія

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн