Закрити
26.01.2023 | 19:31

Критична інфраструктура працює без змін. Цього тижня продовжуємо жити в умовах червоних графіків відключень електроенергії. Завдяки праці енергетиків вночі поки що є можливість не вимикати світло.

Більшість котелень працює відповідно до графіків. Майже в усіх мікрорайонах є цілодобове водопостачання. Водовідведенням місто забезпечене безперебійно. Вивезення сміття також відбувається регулярно.

Останні дні дуже активізувався ворог, почалися часті повітряні тривоги. Велике прохання бути обережними і не нехтувати правилами безпеки.

СКП «Комунальник» здійснює вивезення побутових відходів щоденно. Вивезення великогабаритного сміття здійснюється згідно графіків або по мірі його накопичення.

У Смілі наразі не повністю здійснюється роздільний збір сміття. Поки що окремо збирають лише пластикові відходи. 

Плата за вивіз сміття дійсно підвищилася. За роз’ясненнями можна звернутися до управління житлово-комунального господарства або до СКП «Комунальник».

Мешканці Сміли можуть звертатися за потреби у Державну метрологічну службу у Черкасах, з якою співпрацюють комунальні підприємства міста. Створювати такий орган у Смілі наразі не доцільно.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

29.03.2023 о 10.00 - чергова сесія

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн