13.10.2021 | 16:24

Це свято встановлено з 2014 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників, незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. В цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання – захисник України.

Перший заступник міського голови Олександр Лисенко та заступник міського голови Тетяна Карло привітали присутніх із прийдешніми святами – Днем захисників і захисниць України та Покровом Пресвятої Богородиці.

Було вручено подяки виконавчого комітету міської ради: учасникам АТО, волонтерам, працівникам Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, військовослужбовцям військових частин А4167 та А3335.

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували вічну пам’ять тих, хто віддав своє життя, відстоюючи ідеали миру, добра, справедливості, хто загинув за нашу Україну, її мир і спокій, всіх героїв, що полягли під час Революції Гідності та за час проведення АТО. Учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим воїнам АТО.

25.10.2021 о 14.30- депутатські слухання

27.10.2021 о 10:00 - сесія міської ради