Закрити
27.05.2022 | 09:13

У малому залі Будинку рад відбулася сорок друга сесія Смілянської міської ради під головуванням міського голови Сергія АНАНКА.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять українців, які загинули у війні росії проти України.

На порядок денний засідання міський голова запропонував депутатам винести 21 питання, які були попередньо вивчені членами постійних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії міської ради.

Питання стосувались: бюджету; комунальної власності; затвердження положень, програм та статутів комунальним підприємствам міста; внесення змін до раніше прийнятих рішень ради; виділення коштів жителям міста, які опинилися в складних життєвих обставинах; надання дозволів на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі та ряд інших питань. Затвердили Програми та внесли зміни до раніше прийнятих галузевих програм по різних напрямах діяльності.

В результаті обговорення з усіх питань ухвалені відповідні рішення.

Під час сесії Сергій Ананко в присутності депутатського корпусу за високий патріотизм, відданість і вірність народу України, мужність і відвагу, проявлені при захисті незалежності та відстоюванні територіальної цілісності нашої держави під час широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України, сумлінну працю на благо міської громади, вручив почесну грамоту та медаль про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Сміла» (посмертно) дружині загиблого Героя, Цибка Олексія Олександровича – Аллі Цибко.

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

__.__.2022 о ____________.

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн