12.05.2022 | 09:43

11 травня під головуванням заступника міського голови Тетяни Карло проведена координаційна рада з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми. На засіданні були розглянуті документи Шавкун Олени Григорівни щодо сприяння її у присвоєнні почесного звання «Мати -героїня», як багатодітної матері, яка народила та виховала п’ятьох дітей, створила необхідні умови для їх інтелектуального й творчого розвитку.

За результатами розгляду було вирішено підготувати на  розгляд виконавчого комітету Смілянської міської ради проект рішення про представлення до відзначення державною нагородою України «Мати-героїня» Шавкун Олену Григорівну та затверджено нагородний лист.

___._____. 2022 року

субота-неділя 9:00 до 16.00